אופני כושר

אימוני אירובי

ירידה במשקל

הגשמה עצמית

למה דווקא אופני כושר? מה לגבי האופניים האמיתיים והטובים של פעם?

כשמדברים על אופניים קלאסיים מדברים על חווית רכיבה שמעניקה דרכים יפהפיות לנסיעה, אולם שבילי האופניים הקיימים במדינת ישראל הם עדיין מצומצמים במספר, ועל כן כמעט ולא מתאפשרת לרוכבים אפשרות של רכיבה בטיחותית. בדרך כלל, הם מוצאים את עצמם נדחקים לשוליים ומסתכנים ברכיבה על יד רכבים גדולים, שבחוסר תשומת לב עלולים לפגוע בהם, מה שיהפוך את האימון לאסון.

אופני כושר, לעומת זאת, הם סטטיים לחלוטין, מה שמאפשר רכיבה בטוחה שממלאת אחרי כל צרכי האימון של המתאמן. אין כאן עניין ברכיבה בשוליים או לצד הרכבים ונגד כיוון התנועה – יש כאן נטו ישיבה על אופני כושר לשם פידול, ארוך או קצר, מהיר או איטי ככל שיהיה, כל זאת תוך שמירה על הבטיחות האישית של כל מתאמן או מתאמנת.

 
אופני כושר ספורטיבו
אופני כושר של ספורטיבו

ועכשיו מבצע מטורף! במקום 2,690 ₪, רק 1,950 ₪ בלבד!

תוכן עניינים:

מוצרים מעולים
0
תוכניות אימון לכל מוצר
0
תשלומים ללא ריבית
0

אופני כושר – אימון ביתי אמיתי ומקצועי

עוד כשהיינו קטנים לימדו אותנו ההורים שלנו כיצד לרכוב על אופניים. בהתחלה נעזרנו בזוג גלגלי עזר שסייעו לנו להניע את האופניים קדימה, אולם עם הזמן הוסרו הגלגלים ולמדנו כיצד לשלוט בהנעת האופניים גם בלי הסיוע שלהם. 

בהתחלה הלמידה היתה על הדרך הקשה, אולם אחרי כמה נפילות, מכות ושפשופים – רובנו רכשנו את יכולת הרכיבה ממנה אנחנו יכולים להנות עד היום. לא סתם אומרים את המשפט הידוע "זה כמו לרכוב על אופניים", היות ומדובר כאן על יכולת שברגע שהיא נטמעת בתכנו – הדרך שלה החוצה כבר בלתי אפשרית. 

בדיוק בגלל זה, מינפו הרבה אנשים את יכולת הרכיבה שלהם לכדי אימוני ספורט עם אופני כושר, שמאפשרים להם לעבור מרחקים ארוכים תוך עבודה על שרירי הרגליים, שרירי הליבה, פיתוח סיבולת לב ריאה ועוד. אופני כושר הם עולם ספורט שעומד בפני עצמו, אז בואו נראה למה כל כך הרבה אנשים התאהבו בו לאורך השנים.

געגועים ונוסטלגיה 

לכל אחד ואחת מאיתנו יוצא להרגיש רגשי געגועים לתקופות הנוסטלגיות של פעם. בעבר, כלים שונים הגיעו בתצורתם הראשונית ביותר, מה שאפשר לנו להנות מרגעים רבים של תום, תוך כדי שמירה על התחביבים שכל כך אהבנו. עם הזמן, הלכו והתפתחו כל מיני מוצרים וחפצים לכדי מה שהם היום, והטרנספורמציה שנעשתה מהימים של האופניים הקלאסיים הביאו אותם היום לכדי אופני כושר שמשמשים אנשים רבים, הן במסגרת של אימונים ביתיים והן במסגרת של אימונים בחדר הכושר.

כמובן שאין כל מניעה משימוש באופניים הקלאסיים, אולם היום, כאשר יש אלטרנטיבה של אופני כושר שפותרת כל כך הרבה בעיות – אין כל סיבה לא להשתדרג ולאפשר לעצמכם אימון מסוג אחר לגמרי. אז מה כל כך שונה ביניהם? בואו נבין.

אופני כושר מתאימים גם למבוגרים

לא רק אנשים צעירים יכולים להנות מאופני כושר, אלא גם עבור אנשים מבוגרים יותר הומצאו אופני כושר שמותאמים בדיוק בשבילם. מדובר כאן על ערכה של פדלים וידיות שמאפשרת להם לתרגל את תזוזת הרגליים מבלי הצורך "לטפס" על המתקן או להתיישב על המעשנת הצרה, אלא לשבת על כיסא שנוח להם להתמקם עליו ופשוט לפדל עם הרגליים. בהקשר הזה, אפשר להגיד בביטחון מלא שאופני כושר הם מוצר לא רק גאוני אלא אפילו מהפכני.

אופני כושר למבוגרים ספורטיבו

אף פעם לא רכבתם על אופניים? אופני כושר הם הפתרון המושלם עבורכם

עוד יתרון בולט של אופני כושר על פני האופניים הקלאסיים הוא היתרון הברור שעל פיו השימוש באופני כושר מיועד לכולם! כן, מקטן ועד גדול, מרוכבי אופניים מקצועיים ועד מתאמנים שמעולם לא הצליחו לפדל בעצמם. אופני כושר, הודות לעובדה שהם מקובעים למקומם, לא מצריכים איזשהן יכולות איזון מהמתאמן. ברגע שהוא מתיישב על הכיסא, אוחז בידיות ומתחיל לפדל – הקסם קורה מעצמו והאימון פשוט מתחיל. העניין הזה אומר שאופני כושר נגישים לכולם, והם מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לחוות את חווית הרכיבה מבלי כל צורך לשלוט ביציבות ובאיזון שלכם.

 

אופני כושר – הפכו את העולם למקום ספורטיבי יותר

הודות לשני היתרונות הכל כך גדולים האלו, אופני כושר הפכו גם את האנשים העצלנים ביותר למתאמנים רציניים שאין יום שעובר מבלי שהם רוכבים על האופניים שלהם. כיום, ניתן להבחין שכל חדר כושר או סטודיו מחזיקים באופני כושר על מנת להעניק אלטרנטיבת אימון מושלמת לכל מי שמעוניין בה, והם נחשבים למכשירים שתדירות השימוש בהם היא הכי גבוהה מבין כלל המכשירים. כן, אם תבחנו את זה לעומק תוכלו לשים לב שכמעט תמיד יהיה תור קטן של מתאמנים לאופני כושר, והעניין הזה קורה לא סתם – הם פשוט מוצר כושר מעולה.

אז איך אפשר להפוך אותם לשימושיים יותר מבלי הצורך להמתין? פשוט מאוד – רוכשים אופני כושר ביתיים שיכולים להיות זמינים עבורכם בכל רגע ביום – רק שלכם, מתי שנוח לכם.

 

אופני כושר ביתיים – האם זה באמת מוצר נמכר ושימושי כל כך?

אופני כושר ביתיים לא בכדי רכשו לעצמם מקום של כבוד. הם נוחים, לא תופסים הרבה מקום מהמרחב הכללי שבחדר והם מסוגלים להפיק אימונים מצוינים לכל מי שחושק בהם. אופני כושר ביתיים קיימים במגוון סוגים שונים, כך שכל אחד שמתעניין בהם יכול למצוא אופני כושר שתואמים לו הן מבחינת מחיר, הן מבחינת פונקציות והן מבחינת גודל.

אופני כושר – נתוני האימון מעניינים אתכם? מעולה, הם כולם מרוכזים כאן!

אחד היתרונות היותר בולטים של אופני כושר הוא היתרון של הצגת נתוני האימון, תוך כדי ביצועו. הצג שמחובר אל אופני כושר יוכל להציג בפניכם נתונים כמו קצב הלב שלכם בזמן האימון, מהירות הרכיבה שלכם במדידה שמתבצעת לפי קילומטר לשעה, מרחק הרכיבה שלכם ועוד. כמו כן, תוכלו לשלב באימון שלכם על אופני כושר דרגות קושי שונות, כך שהמכשיר יציב בפניכם התנגדות שתאתגר את הפידול שלכם.

למעשה, עם הבאת כל הנתונים הללו בחשבון, מתקבל כאן אימון אופני כושר אפקטיבי ביותר, שמאפשר לכם לאתגר את עצמכם בכל פעם מחדש ולהציב לעצמכם יעדים חדשים לכושר גופני אישי.

אופני כושר למבוגרים2

אופני כושר עם משענת – כי מגיע לכם לרכוב איך שנוח לכם

אופניים לרוב לא מגיעים עם משענת, אולם בכל הנוגע לאופני כושר קיימים בהחלט דגמים שמגיעים גם עם משענת תומכת לגב. המשענת מאפשרת ישיבה נינוחה בכיסא תוך כדי ביצוע הפעילות הגופנית, והיא אינה משפיעה ולו במעט על טיב האימון, להיפך – הישיבה הממושכת והנוחה מאפשרת אימון ארוך ורכיבה שתתפרש על פני כמות קילומטרים נכבדה – וכל זה מהבית או מחדר הכושר.

השכרת אופני כושר – כי לא תמיד חייבים לקנות

יש מי שאוהב לרכוש לעצמו אופני כושר הביתה, אך יש בהחלט כאלו שמעדיפים לא להתחייב לקנייה במחיר יקר ולמשך זמן בלתי מוגבל. עבור מי שמעוניין לנסות ולהתחיל את דרכו בעולם הכושר, קיימת בהחלט גם אפשרות של השכרת אופני כושר. השכרת אופני כושר תעלה בדרך כלל בין 100 ש"ח ל-200 ש"ח, ורוב החברות שיציעו השכרת אופני כושר יציבו משך זמן מינימלי לשם השכרת אופני כושר.

אופני כושר לחדר כושר – הכי מקצועי שיש

כאשר אנשים מגיעים להתאמן בחדר הכושר שלהם, הם יודעים שמצפה להם שם ציוד הכושר הטוב והמתקדם ביותר בעולם. מדי חודש בחודשו המנויים משלמים ממיטב כספם עבור המנוי שמקנה להם כניסה לחדר הכושר, והם צריכים, בהתאם, לקבל תמורה הולמת. אופני כושר לחדר כושר הם בדרך כלל מהדגמים המתקדמים ביותר בעולם, מציעים מספר פונקציות גדול לשימוש על ידי המתאמן וכן מרכזים את נתוני האימון על צג שמלווה את המתאמן לאורך האימון כולו.

אופני כושר ביתיים – האם זה באמת מוצר נמכר ושימושי כל כך?

אופני כושר ביתיים לא בכדי רכשו לעצמם מקום של כבוד. הם נוחים, לא תופסים הרבה מקום מהמרחב הכללי שבחדר והם מסוגלים להפיק אימונים מצוינים לכל מי שחושק בהם. אופני כושר נקראים גם אופניים נייחים והם קיימים במגוון סוגים שונים, כך שכל אחד שמתעניין בהם יכול למצוא אופני כושר שתואמים לו הן מבחינת מחיר, הן מבחינת פונקציות והן מבחינת גודל.

אופני כושר מתקפלים – יש כזה דבר?

אופני כושר מתקפלים הם אחת מההמצאות הגאוניות ביותר של העולם של היום. אופני כושר מתקפלים מביאים איתם את יכולת המשחק עם גודל הכלי, שכן הוא יכול, בזמן שאף אחד לא עושה בו שימוש, לעמוד בצורה מקופלת בצידי החדר ולא לתפוס מקום מיותר. כמו כן, אופני כושר מתקפלים מאפשרים יכולת התניידות איתם ממקום למקום, כך שאם מתחשק לכם יום אחד לבצע את האימון הגופני שלכם בסלון ולא בחדר העבודה – אתם לגמרי יכולים ומוזמנים לעשות זאת.

רכישה של אופני כושר יד 2 – האם זה נחשב התפשרות?

אז זהו, שממש לא. רכישה של אופני כושר יד 2 היא בהחלט רכישה שאפשרית עבורכם, ואנשים רבים שהשקיעו ממיטב כספם ברכישת אופני כושר מוצאים את עצמם, לאחר זמן מה, מעוניינים להעביר אותם הלאה. רכישה של אופני כושר יד 2 צריכה להתבצע בצורה חכמה, יש לוודא שמדובר על מוצר תקין שלא חסרים בו חלקים או שהוא פגום בחלקו או בכולו. כמו כן, כדאי להבין שהמחיר של אופני כושר יד 2 הוא אכן מחיר משתלם, שכן אם הוא גבוה מדי – אולי תוכלו לרכוש לעצמכם אופני כושר חדשים מהניילונים באותו המחיר. בדיקות ובקרה לפני רכישה של אופני כושר יד 2 הן חשובות ביותר, אז אל תדלגו על החלק הזה בשום פנים ואופן.

מה המחירים של אופני כושר?

המחירים של אופני כושר הם מחירים שמשתנים בהתאם לכל מיני גורמים. ככלל, מדברים כאן על טווח שנע בין כ-1,000 ש"ח ל-14,500 ש"ח ולפעמים אפילו יותר, כאשר הדבר תלוי בדגם של אופני כושר, במספר הפונקציות שהם מכילים, בסוג של אופני כושר, ביצרן של אופני כושר וכמובן החנות שבה תבחרו לרכוש אותם. כמובן שככל שתבחרו בדגם פחות משוכלל המחיר יהיה נמוך יותר בהתאם, ואילו ככל שתבחרו בדגם חדשני יותר המחיר יהיה גבוה יותר.

כיצד לבחור אופני כושר?

אופני כושר קיימים בדגמים שונים ומיוצרים על ידי יצרנים שונים, כמו גם האפשרויות השונות שציינו כאן – אופני כושר עם משענת, אופני כושר ללא משענת, אופני כושר מתקפלים, אופני כושר קבועים ועוד. לכן, הבחירה של אופני כושר צריכה להיות ספציפית ואישית לכל אחד ואחת מכם, כאשר אתם צריכים להביא בחשבון שיקולים כמו גובה התקציב שלכם, הנוחות האישית שלכם בזמן ביצוע אימון, גודל החלל שבו מיועדים אופני כושר להיות מוצבים ועוד.

אנחנו מציעים לבדוק את כל השיקולים הללו אחד על יד השני על מנת לוודא שאתם מבצעים את הבחירה הטובה ביותר עבורכם בעת קניית אופני כושר, והכי חשוב הוא שלא תתפשרו על מוצר לא איכותי ולא מקצועי מספיק.

אופני כושר

"מכל המכשירים שיש לבחור" – למה דווקא אופני כושר?

אופני כושר הם מכשיר כושר סופר אהוב על ידי מתאמנים ברחבי הארץ והעולם, ולא בכדי. המכשיר הזה, שמלווה את עולם הספורט והכושר כבר במשך כמה וכמה עשורים טובים, עבר גלגולים מדהימים של פיתוח, עד שהיום הוא עומד בתור מכשיר כושר מתקדם, טכנולוגי, איכותי והכי חשוב – בעל יכולת לשפר את המסוגלות הגופנית של כל מתאמן או מתאמנת.

אופני כושר מאפשרים חווית רכיבה בתנאים של אולם סגור וממוזג, אך במקביל הם שומרים על רמות קושי משתנות, שינוי ההתנגדות של המכשיר ואלמנטים נוספים שמדמים רכיבה בשטח פתוח. עם כל אלו, אין שום סיבה לרכוב עוד על אופניים רגילים, אלא ליהנות מעולם שלם של יתרונות עם אופני כושר.

איך משתלבים אופני כושר בתוך הבית?

כשאתם מגיעים לחדר הכושר, לכל מכשיר ומכשיר יש את הפינה שלו, וברור לחלוטין שבאולם של 300 מ"ר, לדוגמה, ייכנסו עשרות מכשירים במקביל. לעומת זאת, בבית שלכם שבוודאי לא עולה על כ-120 מ"ר, וכולל גם ככה המון חפצים ששייכים לכם, לא תמיד ברור איך אפשר לשלב אופני כושר. ההצעה הטובה ביותר היא למצוא לאופני כושר פינה ששייכת אך ורק להם, ולא מפריעה לשום דבר אחר בחלל. יש לכם סלון גדול? נצלו אותו והציבו בוא אופני כושר. יש לכם ממ"ד שעומד ברוב הזמן ריק? אופני כושר יכולים לעמוד בתוכו בלי שום בעיה.

מעבר לזה, אנחנו יכולים להרגיע אתכם ולספר לכם שבמידה ותציבו את האופניים במיקום מסוים ותראו שזה לא בדיוק עובד, תמיד תוכלו להזיז אותם בקלות לכל מקום אחר שתבחרו.

היעילות של אימון עם אופני כושר בבית לעומת חדר הכושר

לחלק מכם בוודאי יהיה קשה, לפחות בהתחלה, להתנתק מהעובדה שמהיום אימוני הכושר שלכם יעברו בתוך הבית, ולא יצריכו מכם להתלבש, להתארגן, לנסוע, לחפש חניה ורק אז להתחיל באימון. מדובר כאן על שדרוג אדיר, שגם מביא איתו חשש לגבי יעילות האימון. בנקודה הזו חשוב לנו להבטיח לכם – עם אופני כושר כל כך זמינים, מהר מאוד אתם תסגלו לעצמכם את כל המיומנויות הדרושות לכם לאימון שהוא לא רק נחמד, אלא הוא מעצים ומפתח אתכם.

שאלות נפוצות

באימון על אופני כושר אנו עובדים על שרירי הרגליים בעיקר, אך גם על שרירים אחרים. בנוסף אנו משפרים גם את סיבולת לב-הריאה שלנו ושורפים הרבה קלוריות!

בהחלט! המכשיר מגיע עם חוברת התקנה (למקרה שתקחו אותו באיסוף עצמי) + תוכניות אימון מפורטות!

  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך האתר עד 12 תשלומים ללא ריבית
  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי בטלפון עד 12 תשלומים ללא ריבית
  • ניתן לשלם בהעברה בנקאית או במזומן בתיאום טלפוני בלבד

קיימות 2 אפשרויות לקבלת המכשיר:
1. איסוף והרכבה עצמית ממחסני החברה ברח' מוצא 1 ת"א - ללא תשלום

2. הובלה בלבד עד בית הלקוח (ללא הרכבה) בכל הארץ ב-149 ₪ בלבד! 

המשלוחים שלנו מגיעים עד - 7 ימי עסקים, ולכל מקום בארץ! (כן, גם אילת)

כן. יש שנה אחריות על המכשיר