הליכון חשמלי

אימוני אירובי

ירידה במשקל

הגשמה עצמית

הליכון חשמלי – הדרך המושלמת לעשות כושר בבית

הליכון מתקפל הוא אופציה נהדרת אם אין לכם הרבה מקום או אם אתם פשוט לא רוצים חתיכת מכשיר שתופס מקום רב גם שאתם לא משתמשים בו. כאשר ההליכון שלנו מתקפל למצב עמידה, הוא לוקח חלק קטן ביותר משטח הרצפה של הליכון רגיל.

כיום, הליכון חשמלי הוא אחד מאביזרי הכושר הכי נמכרים בארץ בפרט ובעולם בכלל, אז בואו נבין איך אפשר לתעל אותו לכדי כלי שיכול להפוך לאחד החברים הכי טובים בחיים שלכם. אז הליכון חשמלי – קדימה, התחלנו!

הליכון חשמלי של ספורטיבו

ועכשיו מבצע מטורף! במקום 3490 ₪, רק 2,690 ₪ בלבד!

תוכן עניינים:

מוצרים מעולים
0
תוכניות אימון לכל מוצר
0
תשלומים ללא ריבית
0

חשיבותה של פעילות גופנית

עולם הכושר והספורט הוא עולם שיותר ויותר אנשים נוטים להתאהב בו בשנים האחרונות. גם מי שרגיל היה להזמין מגש פיצה מדי ערב ולשוטט בין הסדרות בנטפליקס, מבין היום שלולא פעילות גופנית, קצרה או ארוכה ככל שתהיה, מצבו הגופני והבריאותי עלול להתדרדר בקלות. 

בעבר עוד היה לכל מיני אנשים מגוון ענק של תירוצים ללמה לא לעשות כושר, אולם היום התירוצים הללו הופכים לכמעט ולא רלוונטים כלל. ההתפתחויות הטכנולוגיות הביאו אותנו היום למצב שבשביל לעשות ספורט לא רק שאין לנו סיבה ללמה לא לעשות אותו, אלא יש לנו כמה וכמה סיבות ללמה כן לעשות אותו – וכמה שיותר מהר. מעבר להיבטים הבריאותיים, היום לעשות ספורט זה פשוט קל ונגיש לכל אחד. 

חורף, קיץ, סתיו, אביב – הליכון משתלב בצורה מעולה עם כל העונות

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו מזג האוויר בחוץ מתחיל להשתנות. החום הגדול הופך אט אט למזג אוויר קריר, ולהיפך – מבין הגשמים הבלתי פוסקים זורחת פתאום שמש חזקה שמבשרת על בואו של הקיץ. אז איך הליכון נכנס לתמונה הזו? פשוט מאוד – הוא נמצא בתוך הבית שלכם.

המשמעות של העניין הזה היא משמעות גדולה, שכן אין ספק שממש לא נעים לבצע הליכות או ריצות בחוץ כאשר מזג האוויר הוא חם מדי או קר וגשום. לכן, הצבת הליכון בבית היא הדרך המושלמת להגיע לכדי פתרון שנעים לכולם – גם להישאר במזג האוויר הביתי שיכול להיות בשליטה על ידי מזגן או חימום, וגם להרוויח אימון מבלי לזוז מהבית.

הליכון – לעשות ספורט בלי להיות תלויים בלוח הזמנים של מישהו אחר

העניין עם הצבת הליכון בבית הוא נוח לא רק בגלל מזג האוויר, אלא גם בזכות זה שאתם למעשה דואגים לעצמכם לחדר כושר שפתוח בכל שעה שמתאימה לכם. הרבה פעמים חדרי כושר נסגרים בסופי השבוע עם כניסת השבת ועד יציאתה, מה שמונע מאנשים מסוימים לבצע את הפעילות הגופנית שלהם, לפעמים חדרי כושר נפתחים בשעות כמו 8 או 9 בבוקר, שעות שבהן אנשים שמעוניינים להתאמן כבר הולכים לעבודה ובשורה התחתונה זה לא תמיד מסתדר.

לעומת זאת, הצבת הליכון בבית מאפשרת לכם להתאמן בכל רגע שמתאים לכם – בוקר, צהריים, ערב ואפילו שעות הלילה המאוחרות. כמו כן, ניתן היה להבחין בתקופת הקורונה בהתעניינות אפילו מוגברת יותר מברגיל בהליכון, שכן הסגר שהשאיר את כל אזרחי מדינת ישראל בבתים מנע מהם לעשות פעילות גופנית כמו שהם רצו, וחלק מהאנשים אף פחד לצאת מהבית. במובן הזה, ההליכון הוא פתרון נהדר למי שרוצה להיות תלוי אך ורק בעצמו.

לא בכושר? אל דאגה – ההליכון כבר ידאג לזה

אחד האלמנטים הנפלאים שההליכון מביא איתו הוא האלמנט של התאמה לכל אחד ואחת מאיתנו. בשביל לקנות הליכון הביתה ממש אין צורך להיות בכושר שיא, להיפך – הרבה מהאנשים מתחילים את דרכם הספורטיבית עם הליכון ביתי, מה שמאפשר להם בעתיד לצמוח לכדי ביצוע פעילויות גופניות מורכבות יותר. מה שיפה בהליכון הוא שתוכלו להתאים לעצמכם את רמת המהירות של ההליכה או הריצה שלכם, ולבצע תכניות כושר שמתבססות על קצת הליכה וקצת ריצה, מה שיפתח את סיבולת לב הריאה שלכם באופן יעיל ואפקטיבי תוך זמן קצר, בהתאם להתמדה שלכם כמובן.

למשל, תכניות כמו 6-1 הן תכניות ידועות ומאוד יעילות. התכניות האלו הולכות בשיטה הבאה: מתחילים מ-6 דקות הליכה ודקה אחת של ריצה, ממשיכים ל-5 דקות ריצה ו-2 דקות של ריצה, וממשיכים כך עד שהספירה מתהפכת, כך שבסופו של דבר מתקבל סשן של דקת הליכה ו-6 דקות ריצה. בשורה התחתונה מתבצע כאן אימון דינאמי שאורכו 42 דקות טהורות של כושר גופני.

הליכון

“נו, כמה זמן לקח לך?” – עם הליכון כל המידע במקום אחד

אז אלמנט הזמן הוא בהחלט אלמנט חשוב שנספר על ידי הליכון, אולם הוא ממש לא האלמנט היחיד שההליכון כולל בתוכו. בין היתר, תוכלו להשתמש בהליכון בכדי למדוד את המרחק שאותו הלכתם או רצתם לאורך האימון, את כמות הקלוריות ששרפתם, את קצב הדופק שלכם ונתונים נוספים שקשורים לאימון שלכם. באופן הזה תוכלו לבצע רישום מדויק של כל האימונים שאתם מבצעים, למדוד את השיפור שאתם מצליחים להשיג מאימון לאימון וכמובן – להמשיך ולהשתפר.

סוגים שונים של הליכון

אז הגיע הרגע לספר לכם קצת יותר על סוגים שונים של הליכון. נתחיל מהליכון מכאני, אשר מקנה למתאמן את האפשרות לקבוע את זווית השיפוע שבה הוא מעוניין לרוץ או ללכת. קיימות בדרך כלל שלוש אפשרויות שונות של זוויות שיפוע, אותן יכול המתאמן לקבוע בהתאם לרמת הכושר שלו ובהתאם לדרגת הקושי שהוא רוצה להוסיף לאימון. מדובר כאן על סוג הליכון לא מאוד יקר, בייחוד ביחס לסוגי הליכון אחרים.

הליכון חשמלי – עוד סוג הליכון שכדאי להכיר

הליכון חשמלי הוא דומה בעיקרון להליכון מכאני, אולם ההבדל ביניהם הוא שהליכון חשמלי מגיע עם כ-15 אפשרויות שונות של זוויות שיפוע, איתן ניתן “לשחק” במהלך האימון. הליכון מסוג זה יכול להתחבר למסכים שונים שיגוונו את חווית הריצה או ההליכה עליו.

הליכון מתקפל

הליכון מתקפל הוא אופציה נהדרת למי שמעוניין לעשות אימון ואז לפנות לעצמו בחזרה את המקום בחלל. מדובר כאן על הליכון שנפתח ונסגר בקלות, כך שהוא לא צריך לתפוס יותר מדי מקום בבית, אלא רק בשעת השימוש בו.

הליכון מקצועי – הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם

אם החלטתם לרכוש או להשכיר הליכון, כדאי שהוא יהיה הליכון מקצועי. לצערנו קיימים היום לא מעט דגמים מזוייפים שמנסים להתחקות אחרי המקור, אך עושים זאת לא בהצלחה מרובה. אז נכון, כנראה שהצעת המחיר עבורם תהיה יותר משתלמת, אולם הנזקים שהם עלולים לגרום לכם יעלו לכם בהמשך הרבה יותר ביוקר. לכן, בעת הבחירה שלכם שימו לב שאתם בוחרים בהליכון מקצועי.

הליכון ביתי

הליכון ביתי הוא הליכון שבדרך כלל יהיה קטן יותר במידותיו מאשר ההליכונים שבחדרי הכושר. רוחבו ואורכו יהיו דקים וקצרים יותר, שיאפשרו כניסה של הליכון ביתי לכל חדר וחדר שבו תבחרו להציב אותו. כמובן שמי שמעוניין ויכול מבחינת מקום בבית, מוזמן לקנות כל הליכון בתור הליכון ביתי ולהנות ממנו.

הליכון – כל מה שחלמתם לעשות במהלך האימון שלכם

חווית ההליכה או הריצה בהחלט עלולה לשעמם, ולכן אנשים רבים מוצאים את עצמם לא מתחברים לספורט הזה, שמרגיש כל כך מונוטוני. היתרון בהליכון הוא שההליכה או הריצה שלכם יכולות לקבל תפניות מעניינות במהלך האימון, והדבר הזה קורה בצורה הבאה: באמצעות שיפועים שונים אותם ניתן לשלב בהליכון ובאמצעות שינויי קצב ההליכה או הריצה, תוכלו ליצור לעצמכם מסלול שלעולם לא משעמם אתכם, להיפך – הוא מספק לכם חוויה מגוונת שמפתיעה אתכם בכל פעם מכיוון אחר.

הדבר הזה הוא משמעותי ביותר, היות וברגע שאדם מסוים הולך ברחוב הוא לא נתקל בהמון שינויים. נכון, האנשים משתנים והנוף אולי משתנה קצת גם הוא, אבל ההליכה או הריצה היא תמיד במישור או באותו השיפוע. הליכון ביתי נותן מענה לעניין הזה, וכמובן שבשילוב עם מוזיקה טובה מדובר על מתכון מנצח לאימון שלכם.

הקשר בין בריאות הגוף לבין הליכון

הקשר בין בריאות לבין הליכון הוא קשר משמעותי. הכי נוח לכל אחד ואחת מאיתנו לסגור את היום על הספה מול הטלוויזיה, ולשכוח מהבעיות שפגשו אותנו היום. אחרי יום עבודה מפרך עם אין ספור דאגות על הראש, אתם בטח שואלים את עצמכם “למי יש כוח לעלות עכשיו על בגדי ספורט ולהתאמן?”. ובכן, חשוב שתדעו שאת העניין הזה אפשר לגמרי לסגל עם הזמן, וליצור לעצמכם לוח זמנים שמשלב גם בין שגרת העבודה, הקניות ותשלומי החשבונות שלכם, לבין שגרת כושר בריאה ששומרת עליכם.

ידוע שהליכה וריצה הן פעולות משמעותיות לבריאות הגוף, שכן הן ממריצות את קצב זרימת הדם, משחררות אדרנלין וכמובן שורפות קלוריות. ככל שתשמרו על עצמכם בפעילות גופנית אינטנסיבית יותר, כך תוכלו להבטיח לעצמכם גוף בריא יותר.

הקשר בין בריאות הנפש לבין הליכון

השפעה נוספת של הליכון היא על בריאות הנפש. בסופו של דבר, רוב היום אנחנו שקועים בעבודה שלנו ובדאגות היום יומיות שלנו, ובעיקר נמצאים במצב של ישיבה על הכסא. הישיבה תורמת לכניסה למעגל מחשבתי על כל מה שעוד יש לנו לעשות ועל כל מה שעוד לא עשינו למרות שרצינו, לעומת הריצה או ההליכה שמשחררות את הראש ממחשבה. מדובר כאן על עניין קריטי באשר לבריאות הנפש, שכן נפש בריאה בגוף בריא היא לא רק סיסמה אלא ממש דרך חיים. ברגע שהגוף מתרכז בביצוע פעילות גופנית מסוג הליכה או ריצה על הליכון, הוא משחרר את המחשבות ונותן לראש קצת מנוחה ממה שמטריד אותו, כך שמדובר כאן בהחלט בגורם שכדאי לשלב החיים שלכם.

הליכון כעזרה למשתקמים

מוסדות רפואיים רבים משתמשים בהליכון בתור עזרה לאנשים שמשקמים את יכולות ההליכה שלהם. אחרי שאדם נאלץ להתמודד עם נזקים שנגרמו לו לרגליים בכלל או בחלקים מתוך הרגליים בפרט, הרבה פעמים מתקבלת ההחלטה לסייע לו לשוב וללכת באופן תקין באמצעות הליכון.

העניין הזה, כמובן, מצריך התערבות רפואית והמלצות מטעם הרופא הפרטי של כל אחד ואחת מכם, אולם ידוע שהליכון הוא דרך טובה להתחיל בצעדים קטנים אל עבר החזרה שלכם לשימוש תקין ברגליים לשם הליכה, ריצה ועוד.

הליכון ביתי – לא צריך לחטא אותו בכל פעם מחדש

עוד יתרון שניתן לשים לב אליו ברכישה או בהשכרה של הליכון ביתי הוא היתרון של שמירה על ההגיינה. ברגע שאתם עושים שימוש בהליכון שמישהו אחר עשה בו שימוש, ועוד מישהו לפניו ועוד ועוד, אתם למעשה חשופים למשטחים שאנשים רבים נגעו בהם בעוד עם מזיעים ומתנשפים. בדיוק בגלל הסיבה הזו, אנשים רבים דואגים להסתובב עם מגבוני חיטוי שיאפשרו להם לחטא את ההליכון בטרם כל שימוש, אולם עם הליכון ביתי הבעיה הזו נעלמת לחלוטין. כמובן שנעים מדי פעם להעביר מגבון חיטוי להרגשה הטובה, אך עם הליכון ביתי אתם לפחות יכולים לדעת שהיחידים שהזיעו והתנשפו בקרבת ההליכון הם אתם בעצמכם.

כל הסיבות לרכוש הליכון לבית עוד היום

אם כן, השילוב של בריאות הגוף, בריאות הנפש, הנוחות האין סופית, האיכות הבלתי מתפשרת, לוח הזמנים החופשי לביצוע אימונים ואין ספור האפשרויות שהליכון ביתי מציע היום – כל אלו עומדים בתור סיבות נהדרות לרכוש לעצמכם הליכון ביתי עוד היום. אז קדימה, רוצו על זה!

למה דווקא הליכון?

קיימים היום המון מכשירים שמאפשרים ביצוע של מגוון פעולות כושר בבית. ניתן למצוא גם אופני ספינינג ביתיים, אוליפטיקל, מתקן חתירה, מולטי טריינר, ספת כושר ובטן, ולצידם ניתן למצוא גם אביזרים קלים יותר לביצוע פעולות ספורט נקודתיות יותר, אביזרים כמו מזרני יוגה, גומיות, רצועות התנגדות ועוד. אז מכל אלו – למה כדאי לבחור דווקא בהליכון?

התשובה לכך היא סופר פשוטה: ברגע שאנחנו הולכים לחדר הכושר, מסתובבים לידנו מאמני כושר שיכולים לסייע לנו בביצוע פעולות ספורט מורכבות יותר, ודואגים שנשים את הרגל במקום הנכון ושנמתח את היד באופן שלא יפגע בשרירים שלה ומסביבה. לעומת זאת, כאשר מדובר על הליכון מדובר על מכשיר שמאפשר לנו לבצע פעולת ספורט שאנחנו גם ככה מבצעים מדי יום – הליכה, ובמידה ואנחנו רוצים, להגביר את הקצב לריצה. ברגע שמבצעים את פעולת ההליכה או הריצה כהלכה ומבלי יותר מדי התחכמויות – יכול הליכון לעמוד בתור מכשיר כושר נפלא לבית.

השכרת הליכון – האם זה אפשרי?

חלק מהאנשים לא מעוניינים להיכנס להשקעה כספית גדולה שכרוכה ברכישת הליכון, ולכן עולה השאלה הלגיטימית האם ניתן לבצע השכרת הליכון על מנת לחסוך בעלויות. התשובה לשאלה הזו היא בהחלט כן, כאשר השכרת הליכון מתבצעת מול חברות רבות בארץ שמאפשרות תשלום חודשי של בין 100-200 ש”ח עם התחייבות להשכרה שאורכה מספר חודשים. הליכון ספורט להשכרה הוא דרך חכמה להגיע למקסימום תוצאות במינימום עלויות, ולכן אנשים רבים בוחרים בדרך הזו על פני דרכים אחרות.

כמה עולה הליכון?

בכל הנוגע להליכון קיימים לא מעט סוגים עליהם נרחיב בהמשך, ולכן המחיר שלהם יושפע בהתאם לסוג ההליכון, יכולות ההליכון, האם מדובר בהליכון יד ראשונה או בהליכון יד שנייה ועוד. ככלל, ניתן להבחין בטווח מחירים שנע בדרך כלל בין 2,990 ש”ח להליכון פשוט יחסית לבין 19,500 ש”ח עבור הליכון מתקדם עם אין ספור יכולות.

הליכון יד 2 – יש כזה דבר?

בהחלט כן. הרבה אנשים שרכשו בעבר הליכון עשו זאת מתוך נקודה מסויימת שבה הם עמדו בחיים, אולם עם הזמן הצרכים שלהם הלכו והשתנו והם כבר אינם זקוקים להליכון. הליכון יד 2 הוא בעל יתרונות שכן הוא יביא איתו בדרך כלל מחירים נוחים מאוד. מה שכן, במקביל למחיר הטוב, חשוב לוודא שמדובר על הליכון תקין, כזה שלא נפגמה איכותו עם השנים והשימוש.

מחפשים איך לרדת במשקל? הליכון הוא הדרך המושלמת לזה

ירידה במשקל מצריכה מכם שני דברים עיקריים: האחד – שינוי מהותי באורח חיי התזונה שלכם. ארוחות מוסדרות אשר מספקות לכם את כל הויטמינים שהגוף זקוק להם הן קריטיות לשם ירידה במשקל, ושילוב מאוזן בין ירקות, חלבונים ופחמימות הוא גורם מכריע בירידה במשקל. השני – שמירה על שגרת ספורט ששומרת את הגוף שלכם בפעילות. ירידה במשקל באמצעות הליכה או ריצה על הליכון היא לגמרי יעד שניתן להגיע אליו, אז קדימה – פשוט לכו על זה.

הליכון חשמלי

קטן וקומפקטי? לא, אבל בהחלט גמיש לפעולה

הליכון חשמלי הוא לא עוד מכשיר קטן ונישא בתיק. מדובר כאן על מכשיר כושר גדול עם נתונים שבהחלט עלולים להבהיל בהתחלה, בוודאי אם אתם חושבים על רכישה שלו לשטח הכי פרטי, נקי ומסודר שלכם – הבית שלכם. אנחנו כאן כדי להבהיר בפניכם שאין כל צורך להיבהל, משום שהליכון חשמלי היום הוא ממש לא כמו שהוא היה בעבר.

אם בעבר היה מדובר על מפלצת שהשתלטה על כל חלקה טובה ופנויה, הרי שהיום מדובר על מכשיר כושר בעל יכולת קיפול פשוטה ונגישה, ככה שגם אם בזמן האימון אתם תופסים מחצית משטח החלל, ברגע סיום האימון אתם פשוט מקפלים אותו,וחוסכים 90% מהשטח שהוא תפס קודם לכן. מעבר לזה, אם תתכננו נכון את המיקום שלו, תוכלו להשאיר אותו פתוח לאורך כל הזמן, ולהוריד את דאגת ההשתלטות על החלל מהראש ומהלב שלכם.

הליכון חשמלי לבית – זה לא רק אפשרי, זה אפילו מומלץ

אנשים שרוכשים היום הליכון חשמלי לבית הם אנשים שכבר מיצו את הקונספט של חדר הכושר. חדר הכושר מביא איתו אמנם לא מעט יתרונות, אבל לצידם עומדים חסרונות גדולים: התלות בטמפרטורת המזגן הקבועה, התלות במוזיקה המתנגנת ברקע, שלא תמיד ערבה לאוזן, התלות באנשים אחרים שבדיוק תפסו את המכשיר שעליו רציתם להתאמן ועוד. עם הליכון חשמלי לבית אתם לא תלויים באף אחד, ואתם מחליטים בדיוק איך האימון שלכם ייראה ובאילו תנאים: מול הטלוויזיה, באיזו שעה, עם מזגן או בלי מזגן ועוד.

היתרונות הגדולים האלו יובילו אתכם בקלות לאימון מעולה שגורם לכם להפיק ממנו 100% של הנאה טהורה, ובינינו – מה עוד אתם צריכים מאימון הכושר שלכם חוץ מזה?

ללמוד את הוראות ההפעלה ולצאת לדרך

עם הליכון חשמלי שנמצא בבית שלכם, אתם אלו שקובעים את הכל. כל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט ללמוד איך לתפעל את המכשיר, איך תוכלו לאתגר את עצמכם יותר בזמן האימון, איך תוכלו לקבל את נתוני האימון השונים שלכם ועוד. בצורה הזו תוכלו להשתפר יותר מרגע לרגע, ולהפוך את עצמכם למתאמנים שיודעים בדיוק מה טוב להם.

שאלות נפוצות

אימון על הליכון עוזר להמרצת קצב זרימת הדם, סיבולת לב ריאה ולשריפת קלוריות. כמובן שאימון בעל עצימות גבוהה יותר- יעבוד חזק יותר על השרירים וישרוף יותר קלוריות. 

בהחלט! המכשיר מגיע עם חוברת התקנה (למקרה שתקחו אותו באיסוף עצמי) + תוכניות אימון מפורטות!

  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך האתר עד 12 תשלומים ללא ריבית
  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי בטלפון עד 12 תשלומים ללא ריבית
  • ניתן לשלם בהעברה בנקאית או במזומן בתיאום טלפוני בלבד

קיימות 2 אפשרויות לקבלת המכשיר:
1. איסוף והרכבה עצמית ממחסני החברה ברח' מוצא 1 ת"א - ללא תשלום

2. הובלה בלבד עד בית הלקוח (ללא הרכבה) בכל הארץ ב-149 ₪ בלבד! 

המשלוחים שלנו מגיעים עד -7 ימי עסקים, ולכל מקום בארץ! (כן, גם אילת)

כן. יש שנה אחריות על המכשיר