אליפטיקל

אימוני אירובי

ירידה במשקל

הגשמה עצמית

אליפטיקל – מכשיר מהפכני של כושר ביתי

אם נציג בפניכם את המושג "פעילות גופנית", התגובות שלכם יתחלקו בהתאם למאפיינים האישיים שלכם. חלק מכם יגידו על פעילות גופנית שהיא נהדרת, יום יומית עבורם, חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם ועוד, וחלק מכם יגידו שהיא לא מהווה חלק, ולו הקטן ביותר, משגרת החיים שלהם, ושהם אפילו נמנעים ממנה מתוך פחד או סלידה. 

התגובות מתחלקות באופן הזה מסיבה ברורה, שעולם הפעילות הגופנית הוא עולם שעדיין לא כולם מבינים את החשיבות שלו. נוסף על כך, על מנת לבצע פעילות גופנית הדבר דורש מוטיבציה פנימית חזקה, שלא תמיד נמצאת בקרב כולנו. בדיוק בגלל הסיבה הזו הגיחו לעולם לפני כמה שנים כמה מכשירים שיעוררו את המוטיבציה הזו מבחוץ, עד שהיא תחלחל פנימה ותשפיע על המתאמן באופן טבעי. 

אליפטיקל הוא אחד המכשירים האלו שהביאו למהפכה של ממש בתחום הכושר, אז בואו נכיר אותו קצת יותר מקרוב.

אליפטיקל ספורטיבו
אליפטיקל של ספורטיבו

ועכשיו מבצע מטורף! במקום 1290 ₪, רק 690 ₪ בלבד!

  • אליפטיקל לאימון ביתי אמיתי ומקצועי!
  • מתאים למשקל של עד 100 ק"ג
  • כולל כיסא (הניתן להסרה) לאימון בישיבה
  • כולל צג דיגיטלי להצגת מהירות, מרחק, זמן ושריפת קלוריות
  • צבע שחור
  • משקל המכשיר 25 ק"ג
  • בלעדי לספורטיבו! המכשיר מגיע 3 תוכניות אימון שיעזרו לכם להפיק את המירב מהאימון!

מידות המכשיר:
גובה 1.65 מ'

אורך 0.98 מ'
רוחב 0.46 מ'

תוכן עניינים:

מבצע מוגבל בזמן ועד גמר המלאי! 😱

זה לא הזמן להסס, זה הזמן לדאוג לעצמך ולהתחיל להתאמן

ועכשיו יש לנו עוד הטבה כי הבריאות שלך סופר-חשובה לנו!

קנית מאיתנו מכשיר? מגיעה לך שיחת ייעוץ בשווי 150 ₪ עם אופיר מאמנת הכושר שלנו! בשיחה אופיר תמליץ לך על תוכנית אימונים מעולה וטיפים על תזונה נכונה  💪

אופיר מאמנת הכושר של ספורטיבו

שעות
דקות
שניות

הפונקציות של מכשיר האליפטיקל

אז היתרונות הם בהחלט טובים ויפים, אך הם לא היו יכולים לבוא לידי ביטוי לולא הפונקציות שאותן האליפטיקל מציע. בהמשך לבחירת סוג הפעילות הגופנית שאותו ציינו קודם לכן, מאפשר האליפטיקל לשנות את כוח ההתנגדות במכשיר ולשנות אותו בהתאם לדרגת הקושי שבה אתם מעוניינים לעמוד לאורך האימון.  מה המשמעות של זה? ובכן, מדובר כאן על משמעות אדירה שמאפשרת לכם להמשיך ולשפר את היכולות הגופניות שלכם מדי אימון ואימון.

כמו כן, אלמנט נוסף בולט ומרכזי בפונקציות של מכשיר האליפטיקל הוא האלמנט של מהירות הדוושות. היות וכבר הבנו שכף הרגל נשארת צמודה אל הדוושה לאורך כל האימון, יש חשיבות רבה למהירות שבה התנועות הגופניות השונות מתבצעות. לכן, תוכלו לשלוט במהירות ולהפוך אותה לאיטית או מהירה יותר – בהתאם לקצב שלכם.

תרגילים שניתן לבצע באמצעות מכשיר האליפטיקל​

מעבר לפעולות אותן ציינו קודם לכן, האליפטיקל יכול לשמש אתכם לעוד מגוון רחב של תרגילים עליהם נפרט כאן עכשיו. המטרה שלכם, בסופו של דבר, היא להשתמש באליפטיקל על מנת לשפר את היציבה שלכם, את האיזון שלכם, את חיזוק שרירי הליבה וכן את סיבולת לב הריאה שלכם. אם כן, בואו נבין אילו תרגילים אפשריים לביצוע עבורכם באמצעות מכשיר האליפטיקל.

עם מסלול ריצה ביתי כל הסיבות המוצדקות הללו הופכות לחסרות תוקף. בין אם בחוץ שורר שרב כבד ובין אם גשם בלתי פוסק יורד כבר משעות הבוקר המוקדמות – אתם יכולים להנות מאימון ריצה או הליכה על מסלול ריצה ביתי שזמין לכם בכל רגע, וללא תלות במזג האוויר שבחוץ.

מוצרים מעולים
0
תוכניות אימון לכל מוצר
0
תשלומים ללא ריבית
0

"לאן אתה מטפס?" – איך לחטב את הישבן בכמה צעדים פשוטים באמצעות אליפטיקל

הישבן הוא איזור שדרוש להתייחסות משלו. ברגע שמתאמן או מתאמנת מעוניינים לחטב את הישבן, הם זקוקים לארסנל גדול של תרגילים שיאפשרו להם להגיע לכדי תוצאות. באמצעות אליפטיקל חיטוב הישבן הופך לסופר קל ונגיש לכולם, שכן כן מה שתצטרכו לעשות הוא להתחיל לטפס! פעולת הטיפוס היא נהדרת וידועה בתור מאמצת את שרירי הישבן והרגליים, כמו גם מעלה את קצב הלב ומסייעת בפיתוח סיבולת לב ריאה. כמובן שככל שתגדילו את השיפוע כך פעולת הטיפוס תהיה מאתגרת יותר, אך בהתאם גם הרבה יותר מחטבת.

אליפטיקל
מה זה אליפטיקל?

אז בואו נתחיל מהתחלה על מנת שנוכל להתחיל ולהיכנס עוד לעומק הדברים. האליפטיקל הוא מכשיר כושר העובד על כל נושא האירובי. באמצעות השימוש באליפטיקל ניתן לדמות תנועות שונות של פעילות גופנית כמו רכיבה, ריצה או הליכה, כל זאת כאשר כף הרגל מונחת על המכשיר לאורך כל ביצוע האימון. הרעיון שעומד מאחורי האליפטיקל הוא לאפשר אחיזה רצופה בכף הרגל, כך שהיא לא תצטרף להתמודד עם ניתוק והנחה מחדש שעלולים לגרום לה לזעזועים.

העניין הנוסף עם אופני ספינינג הוא שהם מביאים איתם כל מיני פונקציות שמובנות על גבי המכשיר, פונקציות שהופכות את האימון לאפילו יותר מאומץ ומציב בפניכם יותר אתגרים.

לא אוהבים אימונים ארוכים? התרגול הזה הוא בול בשבילכם

אימון של 22 דקות בשיפוע של 20% שתקבעו באליפטיקל שלכם, כולל שינוי המרווחים באופן מהיר תוך כדי האימון, יוכל להעניק לגוף שלכם הסתגלות לשינויים מהירים, ותהפוך את האימון כולו לרב עוצמה. נשמע פשוט? ובכן, זאת בדיוק המטרה – כי לא תמיד צריך אימונים ארוכים כדי לשמור על הכושר.

מחפשים איזון ויציבות? השגתם באמצעות אימון CORE על אפליטיקל היא הדרך הטובה ביותר

אל האליפטיקל מחוברות שתי ידיות שבהן ניתן לאחוז, אך ממש לא חייבים. אחד מהאלמנטים הברורים והחשובים של עזיבת הידיות הוא העבודה על האיזון והיציבות, מה שמעניק חוזק וחוסן לשרירי הליבה. בין אם תבחרו ברכיבה, הליכה או ריצה – ביצוע שלהם ללא החזקה בידיות יכולה לתת בדיוק את האפקט שאותו אתם מחפשים. כמו כן, אם אתם מעוניינים להעניק עוד רובד של אתגר – שנו את השיפוע של האליפטיקל.

מהדגמים היותר בולטים ביותר של אופני ספינינג מבית SCHWINN ניתן למצוא את הדגם IC8, שמביא איתו מושב אוורירי ומרופד, ידיות אחיזה מרופדות, לא פחות מ-100 רמות התנגדות שונות עם תנועות שקטות, מתקני אחסון למשקולות ולבקבוקי מים, פדלים ולוח נתונים מואר.

שימוש באליפטיקל – קדימה, תתחילו לרוץ

היות והאליפטיקל מאפשר לכם לבצע כל כך הרבה סוגים של אימונים ותרגולים, תוכלו להשתמש בו גם כתחליף לריצה בחוץ או על ההליכון. ריצה על האליפטיקל היא בהחלט אפשרית והיא נוחה לכפות הרגליים בצורה יוצאת דופן, וכדאי במהלכה לא לאחוז בידיות האליפטיקל. כמו כן, על מנת ליצור את האפקט החשוב של עבודה אינטנסיבית על שרירי הרגליים הקפידו על שיפוע באפליטיקל של 10 מעלות ויותר – בהתאם לרמת הריצה והמסוגלות שלכם.

אופני ספינינג מדגמי SPINNER מעוצבים בסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר ומביאים איתם גימורים המונעים הצטברות של חלודה, דחיית נוזלים ומייצבי אלומיניום שהופכים את השמירה והתחזוקה של האופניים בצורה המיטבית ולאורך זמן רב.

ירידה במשקל עם אליפטיקל – מחליטים, מבצעים, יורדים במשקל

אנשים רבים אוהבים להגיד ש"הכל בראש", והם כל כך, אבל כל כך צודקים. כל הנושא של פעילות גופנית, בוודאי כשהוא מגיע בשילוב עם ירידה במשקל, הוא לגמרי בראש שלנו. מדובר כאן על עניין של החלטה, שברגע שהיא מתבצעת – אי אפשר כבר להזיז אף אחד מכם ימינה או שמאלה. ירידה במשקל באמצעות תרגול אליפטיקל יכולה להתבצע בצורה מהירה ואפקטיבית, כמובן בשילוב טוב עם תזונה נכונה.

הוורסטיליות של האליפטיקל מאפשרת, מעבר לירידה במשקל, חיטוב של כל חלקי הגוף, כך שבסופו של דבר תוכלו לקבל לעצמכם את הגוף שתמיד רציתם – גם רזה מצד אחד וגם חטוב מצד שני. אבל לא רק העניין החיצוני הוא מה שחשוב, אלא גם, ואולי בעיקר, העניין הפנימי שמתחולל בתוך הגוף שלכם, אז בואו נכיר גם אותו.

אופני ספינינג הופכים את כל החוויה הזו לבטלה ומבוטלת, ומעמידים בפניכם אפשרות רכיבה מבלי לזוז לשום מקום. את חווית הנופים יכולים להחליף סרטים שתקרינו לעצמכם על המסך שמול האופניים, או מוזיקה חזקה שתוכלו לנגן בזמן הרכיבה. עם אופני ספינינג אין כל צורך להידחק בשוליים – בתוך הבית שלכם אתם המלכים של חווית הרכיבה שלכם, מבלי להיות תלויים באף אחד.

אליפטיקל

"סליחה, עד מתי אתם פתוחים היום?" – אליפטיקל בבית: תתחילו להיפרד מהשאלות האלו

אחד הדברים הכי מדכאים הוא שאתם כבר מרימים את עצמכם, מתארגנים ומגיעים לחדר הכושר, ומגלים שהוא נסגר בעוד חצי שעה. זה נכון, אפשר בהחלט להספיק לבצע אימון קצר אך אפקטיבי, אבל מי אמר שבשביל זה הגעתם עד לחדר הכושר?

עם אליפטיקל בבית, אתם יכולים לשכוח לגמרי מהשאלות האלו. הצבת אליפטיקל בבית לא רק מאפשר לכם לבחור איזה סוג של אימון לעשות, אלא גם מתי. אתם הורים מותשים שהשעה הפנויה היחידה שלהם היא ב-6 בבוקר? האליפטיקל יחכה לכם. אתם סטודנטים שמגיעים הביתה רק בשעות הערב המאוחרות? גם 23 בלילה היא שעה נהדרת לאימון עם אליפטיקל ביתי. כשכל האפשרויות פתוחות וזמינות כל כך, כל הסיבות מובילות לקניית אליפטיקל, ויפה שעה אחת קודם.

"מעניין כמה שרפתי באימון היום" – מעניין אתכם? תמדדו, עם אליפטיקל זה פשוט

אחד הדברים שהכי יכולים לשפר את הכושר שלכם, הוא ידיעת הנתונים. ברגע שאתם מודעים לזמני האימון שלכם, למספר הקלוריות ששרפתם, למרחק שאותו עברתם במהלך האימון ולקצב הלב שלכם, אתם יכולים להתחיל למדוד לעצמכם הישגים ולשאוף עוד ועוד לעבר שיפור וסיגול כושר גופני כאורח חיים קבוע.

מה היתרונות של מכשיר האליפטיקל?

כאשר מסתכלים על האליפטיקל הן כשהוא עומד בפני עצמו ובוודאי כאשר הוא עומד לצד מכשירי כושר אחרים, ניתן למצוא לו יתרונות רבים. ראשית, כל נושא הליווי המתמשך של כף הרגל הוא נושא סופר חשוב שמהווה יתרון אדיר עם מינימום סיכוי לפגיעה במפרקים או בעצמות הרגליים. כמו כן, מכשיר אליפטי מהווה מכשיר מגוון וורסטילי, כזה שמאפשר לבחור איזה סוג של פעילות גופנית תרצו לעשות – ולבצעו בהתאם.

כמו כן, האימון באמצעות אליפטיקל, בין אם תבחרו באימון הליכה, אימון ריצה או אימון רכיבה, עובד על קבוצות שרירים רבות במקביל וגם לחוד – השריר הארבע ראשי, שרירי הישבן, שרירי התאומים, השריר הדו ראשי ועוד

הבחירה באליפטיקל היא החכמה ביותר עבורכם

אז מדובר על הצהרה גדולה מצד אחד, מצד אני אנחנו לגמרי עומדים מאחוריה, ולמה? פשוט מאוד – כולנו יודעים שפעילות גופנית עלולה להיות משעממת לפעמים, ולכן אנשים רבים בוחרים להימנע ממנה מראש. מה שאותם אנשים לא יודעים הוא שבכל הנוגע לאליפטיקל,אין רגע דל. ראשית, כאמור אתם מוזמנים לבחור לעצמכם איזה סוג של תרגול שתרצו, אבל זה עוד לא הסוף. את האליפטיקל הביתי שלכם אתם יותר ממוזמנים להציב מול מסך טלוויזיה גדול, כך שלא משנה אם תבחרו לטפס, לרוץ או ללכת – תמיד יהיה לכם משהו ברקע.

דרך אגב, מי שלא בטוח שמתחשק לו להעביר את זמן האימון תוך כדי צפייה במהדורת החדשות או בסדרה של נטפליקס,יכול בהחלט לפתוח את הטלוויזיה על אחד מערוצי המוזיקה כמו MTV, כך שהשירים השונים יוכלו להעניק קצב טוב לכל פעילות גופנית שתבחרו לבצע על האליפטיקל.

יתרונות נוספים של אליפטיקל – כל מה שלא בטוח חשבתם עליו

מעבר ליתרונות הברורים של המכשיר הזה, קיימים עוד כמה יתרונות שאנחנו לא בטוחים שחשבתם עליהם. כל הנושא של פעילות גופנית מביא איתו לא מעט תירוצים, כאשר אנשים רבים מתעטפים מתחת למעטה של "חם בחוץ" או "ראית איזה גשם בחוץ?", ולמעשה מונעים מעצמם היכרות ראשונית עם העולם הזה בגלל מזג האוויר. האליפטיקל במובן הזה מחסל את כל התירוצים, ומאפשר לכם אימון בסביבה הביתית שלכם. עם מזגן, בלי מזגן, עם חימום או בלי חימום – העיקר תתאמנו, האליפטיקל כבר ידאג לכל היתר.

דרך אגב, מי שלא בטוח שמתחשק לו להעביר את זמן האימון תוך כדי צפייה במהדורת החדשות או בסדרה של נטפליקס,יכול בהחלט לפתוח את הטלוויזיה על אחד מערוצי המוזיקה כמו MTV, כך שהשירים השונים יוכלו להעניק קצב טוב לכל פעילות גופנית שתבחרו לבצע על האליפטיקל.

יש כל כך הרבה דגמים של אליפטיקל – איך בוחרים ביניהם?

מכשיר האליפטיקל מיוצר על ידי המון חברות בשוק, והוא מגיע עם יכולות שונות, שכלולים שונים וגדלים שונים. על מנת לבחור ביעילות את האליפטיקל שלכם, תצטרכו להבין קודם כל מה הצרכים שלכם ומהם המאפיינים שלכם: האם אתם נמצאים בתחילת דרככם בעולם הכושר והספורט? האם אתם מקצוענים? האם אתם מחפשים אליפטיקל לשיפור הכושר הגופני שלכם או לשימור שלו? כל אלו יוכלו להוביל אתכם אל עבר ההחלטה הנכונה ביותר באשר לבחירת האליפטיקל שלכם.

דרך אגב, מי שלא בטוח שמתחשק לו להעביר את זמן האימון תוך כדי צפייה במהדורת החדשות או בסדרה של נטפליקס,יכול בהחלט לפתוח את הטלוויזיה על אחד מערוצי המוזיקה כמו MTV, כך שהשירים השונים יוכלו להעניק קצב טוב לכל פעילות גופנית שתבחרו לבצע על האליפטיקל.

הנפש והגוף שלכם – שני דברים שהולכים ביחד

כמה פעמים אתם מרגישים לא טוב עם עצמכם אחרי יום שלא נוצל בצורה מיטבית? ובכן, המון פעמים אנחנו מרגישים מותשים ועייפים מדי מכדי לעשות פעילות גופנית, אבל אחרי שאנחנו עושים את הבחירה להישאר ישובים על הספה ולנשנש מול הטלוויזיה – ההרגשה שמתקבלת היא הכי גרועה בעולם. אז נכון, עצם הבחירה בפעילות גופנית על פני עוד ערב של נשנושים היא קשה, אבל ברגע שמבצעים אותה – כל הגוף מתגייס לטובתה, וההשפעות של העניין הזה הן אך ורק חיוביות.

הפעילות הגופנית משחררת אדרנלין לכל הגוף, זיעה מופרשת מכם ואתם שורפים עוד ועוד קלוריות. התחושה הנהדרת הזו של אחרי פעילות גופנית על אליפטיקל, שתביא איתה גם מקלחת טובה וארוחת ערב בריאה, היא תחושה שאין לה תחליף – ועם אליפטיקל ביתי התחושה הזו קרובה אליכם יותר מאי פעם.

להבדיל, אופני ספינינג שמוצבים במרכז הסלון או בחדר העבודה יכולים להעניק לכם חווית רכיבה מהממת מבלי להיות תלויים במזג האוויר שבחוץ.

ואיפה הנפש נכנסת בכל הסיפור הזה?

לפעילות גופנית באמצעות אליפטיקל יש גם השפעה חזקה מאוד על הסיפור הנפשי. לאורך היום אנחנו נתקלים באין ספור אתגרים שמעמידים אותנו בפני קבלת החלטות, בפני לחצים ובפני מחשבות שונות. מכל אלו, הנפש לפעמים זקוקה למנוחה. היות והמנוחה שלנו לא יכולה לבוא לידי ביטוי בכל פעם עם עיסוי טוב שישחרר אותנו או חופשה קצרה בארץ או בחוץ לארץ, יש פתרון הרבה יותר פשוט לניקוי הראש הזה, והוא באמצעות פעילות גופנית עם אליפטיקל.

כבר מרגע העלייה על האליפטיקל תתחילו להרגיש בשינוי, ואיך הראש שלכם הולך ומתנתק יותר ויותר מהמחשבות על השגרה ועל הדברים שמטרידים אתכם, וככל שתתמידו באימון – תוכלו לשים לב שאתם יותר מתרכזים באימון עצמו ובמה שהוא יתן לכם אחרי שתסיימו אותו. מדובר על תחושות לא פחות מנהדרות, שיתנו לכם קצת שלווה.

בהמשך, כאשר תרגישו שאתם מסוגלים, תוכלו אט אט להעלות את זווית השיפוע וכמובן להקנות לעצמכם הרגלי רכיבה מהירים יותר, דבר שיוביל אתכם לכדי השתפרות והתקדמות בכושר הגופני שלכם.

ברגע שאתם מבצעים אימוני כושר במרחב הכי בטוח שלכם – הבית, אתם יכולים להנות מתחושת נוחות מקסימלית, ולהתאים את האימונים שלכם ללוח הזמנים האישי שלכם, מבלי להתחשב באף אחד. כל אלו הופכים את האימון באמצעות מסלול ריצה ביתי להרבה יותר נגיש ונעים, והנפש שלכם יכולה לזמן לעצמה דקות ארוכות של רוגע, שלווה והתמקדות במשהו אחר שהוא לא השגרה שלנו, שגם ככה מלאה בדברים שמטרידים אותנו. אתם מוזמנים, אם כן, להעניק לעצמכם 100% שלווה עם מסלול ריצה ביתי.

אימון יחידני על אליפטיקל – המקום שלכם להתחבר לעצמכם

אחרי שכל היום אתם דואגים לעבודה שלכם, לילדים שלכם, לבן או בת הזוג שלכם ולכל הסביבה שלכם חוץ מכם – האימון היחידני על האליפטיקל נותן לכם רגע של התחברות לעצמכם, רגע שבו אתם שמים את עצמכם במרכז ודואגים אך ורק לעצמכם.

היגיינה זה כאן – אליפטיקל ביתי הוא אך ורק שלכם

כולנו יודעים שפעילות גופנית מביאה איתה זיעה והתנשפויות רבות, וכאשר אנחנו מגיעים להתאמן בחדר הכושר לרוב אנחנו נתקלים במתקן רטוב ומלא בזיעה של המתאמן שלפנינו. גם המחשבה על כך שהידיות הוחזקו בידיו של מישהו אחר היא מחשבה לא בדיוק נעימה, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו בתהליך של חיטוי מאסיבי עוד לפני שבכלל התחלנו להתאמן.

עם אליפטיקל ביתי הבעיה הזו נעלמת לחלוטין, שכן היחידים שמשתמשים בו הוא אתם. העניין הזה מייצר את האפשרות לעלות על האליפטיקל באופן מידי, מבלי כל צורך לחטא אותו ולהקדיש לכך זמן יקר.

אליפטיקל ביתי – זה הזמן שלכם להצטרף למהפכת הכושר הביתי העולמית

עם אליפטיקל ביתי הדרך שלכם להצלחה הולכת ונהיית יותר ויותר בטוחה. עם מגוון תרגילים אין סופי, ביצוע אימונים בסביבה הביתית והנוחה שלכם ומחיר הוגן לכל כיס – אליפטיקל ביתי עומד לעשות לכם את החיים הרבה יותר נעימים ובריאים. אז תהנו והכי חשוב – שמרו על הבריאות!

עם אליפטיקל ביתי הבעיה הזו נעלמת לחלוטין, שכן היחידים שמשתמשים בו הוא אתם. העניין הזה מייצר את האפשרות לעלות על האליפטיקל באופן מידי, מבלי כל צורך לחטא אותו ולהקדיש לכך זמן יקר.

אליפטיקל בבית – לא קצת מוגזם?

המחשבה על הצבת אליפטיקל בבית שלכם גורמת לכם לבהלה? מפחדים שהבית המרווח שלכם יהפוך לחלל קטן וחסר משמעות עם אליפטיקל ענק שעומד בתוכו? אין מה לדאוג – הכל כאן זה עניין של תכנון. ברגע שאתם יודעים מראש איפה אתם מציבים את האליפטיקל, כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט ללכת על זה.

אם תחשבו על זה, ברגע שאתם רוכשים אליפטיקל הביתה, אתם בעצם יוצאים בהצהרה די ברורה – "המכשיר הזה כל כך חשוב לי, עד שאני רוצה אותו בתוך הבית שלי". אם המכשיר הזה אכן חשוב לכם, אתם בהחלט יכולים לתכנן את כל הבית ככה שהאליפטיקל יוכל להשתלב בו בקלות, גם אם זה אומר שאתם צריכים לסדר את הבית מחדש, ולחשוב אילו חפצים אתם כבר יכולים להוציא מהבית כדי לפנות לו מקום.

המחשבה מאחורי אימוני אליפטיקל ביתיים

בסופו של דבר, לא כל מתאמן או מתאמנת יחשבו לעצמם "היי, בא לי שיהיה לי אליפטיקל בבית!", כי המחשבה הזו נובעת מתוך רצון אמיתי לעניין הזה. אם גם אתם נדבקתם ב"מחלת" האליפטיקל, והחלטתם להביא אותו הביתה, כנראה שעומדת מחשבה ברורה מאחורי זה – מחשבה על עצמכם.

אם עד עכשיו התרגלתם רק לחשוב על אחרים, וכאשר הגעתם ללחשוב על עצמכם הסתפקתם במועט – עם אליפטיקל ביתי אתם יכולים להפסיק לעשות את זה. צאו בהצהרה ברורה שאתם שמים הפעם את עצמכם במרכז, ועשו התאמות כך שהאליפטיקל יוכל לשמש אתכם במקום שבו הכי נוח לכם להיות – הבית שבו אתם גרים.

אימוני אליפטיקל ביתיים לא עלולים להיות מסוכנים?

ההדרכה מטעם מדריכי חדר הכושר אמנם יכולה להיות נחמדה, אבל להגיד לכם שהיא הכרחית? ובכן, עם אימוני אליפטיקל ביתיים – לא ממש. ברגע שאתם תופסים את אופן האימון באליפטיקל, יודעים כיצד לנצל את היכולות הטכנולוגיות שלו, מכירים באופן מלא את התרגילים שניתן לבצע באמצעותו ובעצם שולטים בו באופן מלא – אתם לא צריכים שאף אחד יהיה לידכם וידריך אתכם, פשוט כי יש לכם את עצמכם. רכשו אליפטיקל עוד היום ותוכלו להנות מכל היתרונות הברורים האלו במקום אחד.

"מכל המכשירים שיש לבחור ביקשתי לי אותך" – למה לבחור דווקא באליפטיקל?

עם האפשרויות הבלתי נגמרות של המכשיר המופלא הזה, אין ספק היום שהבחירה באליפטיקל היא בחירה לא פחות ממושלמת. מיד נגיע גם לחשיבות שלו כשהוא נמצא בתוך הבית ולא בחדר הכושר, אבל אם נבחן אותו רגע אל מול עצמו – מדובר פשוט במכשיר שיוכל לשמש אתכם לאין ספור שימושים ספורטיבים, וכידוע – אין דבר חשוב יותר מגיוון כדי להצליח ולהתמיד בפעילות הגופנית.

בנוסף לכל אלו, האליפטיקל מביא איתו מחיר משתלם במיוחד שלא יקרע לכם את הכיס, ויאפשר לכם להנות מכל היתרונות במקום אחד. עוד לא השתכנעתם? אל דאגה – אנחנו לא מוותרים כל כך בקלות.

לעומת זאת, מסלול ריצה ביתי מאפשר לכם לקבל את כל נתוני האימון שלכם במרוכז, במקום אחד ומבלי לשאת עליכם שום דבר, כבד או קל ככל שיהיה. מסלול ריצה ביתי גם הוא מודד באופן מלא את מרחק הריצה או ההליכה, את הזמן שלקח לכם לעבור את המרחק הזה, את מספר הקלוריות שנשרפו לאורך האימון וכן את נתוני הדופק שלכם.

יש כל כך הרבה דגמים של אליפטיקל – איך בוחרים ביניהם?

מכשיר האליפטיקל מיוצר על ידי המון חברות בשוק, והוא מגיע עם יכולות שונות, שכלולים שונים וגדלים שונים. על מנת לבחור ביעילות את האליפטיקל שלכם, תצטרכו להבין קודם כל מה הצרכים שלכם ומהם המאפיינים שלכם: האם אתם נמצאים בתחילת דרככם בעולם הכושר והספורט? האם אתם מקצוענים? האם אתם מחפשים אליפטיקל לשיפור הכושר הגופני שלכם או לשימור שלו? כל אלו יוכלו להוביל אתכם אל עבר ההחלטה הנכונה ביותר באשר לבחירת האליפטיקל שלכם.

עבור אנשים שמעוניינים לבדוק את ההתקדמות שלהם בכל הנוגע לכושר הגופני שלהם, ומעוניינים לקבל את הנתונים הללו שציינו כאן למעלה, חשוב לבדוק היטב את הדגם שאותו אתם מעוניינים לרכוש ולוודא שאכן קיים בו לוח המציג את אותם הנתונים. במידה ולא, תוכלו להשתמש בעזרים אחרים חיצוניים על מנת שתוכלו לקבל את תמונת המצב המלאה באשר לכל אימון שאתם מבצעים.

עם מסלול ריצה ביתי אתם יכולים להנות מגיוון מקסימלי שיבוא לידי ביטוי גם בשינויי קצב ההליכה או הריצה, גם בשינוי השיפוע של ההליכה או הריצה וגם בצפייה בסרט או סדרה שמעניינים אתכם במהלך הריצה. כן, מסלול ריצה ביתי מתחבר לכל מסך שהוא, וכך אתם מקבלים כאן בעצם אפקט כפול – גם אימון גופני מצד אחד, וגם צפייה והנאה מהפרק שפספסתם אתמול בערב מצד שני.

ומה בנוגע למחיר של אליפטיקל?

קיים טווח מחירים גדול מאוד של אליפטיקל, טווח אשר מתחיל בסביבות ה-3,000 ש"ח ויכול להגיע גם ל-17,000 ש"ח ויותר. המחירים הסופיים בדרך כלל ישתנו בהתאם לגורמים כמו גודל האליפטיקל, הפונקציות שהוא מכיל, היצרן של האליפטיקל ועוד. המחירים של ספורטיבו אטרקטיביים בצורה משמעותית!

ככל שזווית השיפוע תהיה גדולה יותר, כך ההתנגדות לפידול שלכם תהיה גדולה יותר ובהתאם המאמץ והאנרגיות שלכם יגדלו גם הם. התוצאה היא תוצאה חד משמעית – שריפת קלוריות בכמות גדולה יותר, שיפור סיבולת לב הריאה וכמובן שיפור אין סופי של הכושר הגופני שלכם.

שאלות נפוצות

באימון על אליפטיקל כל השרירים שלנו בגוף מופעלים ועובדים יחד עם סיבולת לב ריאה. 

האימון אף תורם לשריפת קלוריות. כמובן שאימון בעל עצימות גבוהה יותר - יעבוד חזק יותר על השרירים וישרוף יותר קלוריות. 

בהחלט! המכשיר מגיע עם חוברת התקנה (למקרה שתקחו אותו באיסוף עצמי) + תוכניות אימון מפורטות!

  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך האתר עד 12 תשלומים ללא ריבית
  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי בטלפון עד 12 תשלומים ללא ריבית
  • ניתן לשלם בהעברה בנקאית או במזומן בתיאום טלפוני בלבד

קיימות 2 אפשרויות לקבלת המכשיר:
1. איסוף והרכבה עצמית ממחסני החברה ברח' מוצא 1 ת"א - ללא תשלום

2. הובלה בלבד עד בית הלקוח (ללא הרכבה) בכל הארץ ב-149 ₪ בלבד! 

המשלוחים שלנו מגיעים עד -7 ימי עסקים, ולכל מקום בארץ! (כן, גם אילת)

כן. יש שנה אחריות על המכשיר