מולטי טריינר

אימוני כוח

אימוני אירובי

ירידה במשקל

הגשמה עצמית

מולטי טריינר – עובדים על כל שרירי הגוף!

עולם הכושר והספורט מציב בפנינו אין ספור אפשרויות שונות לאימונים, גם כאלו שמתקיימים בחדר הכושר וגם אלו שמתקיימים בבית הפרטי של כל אחד ואחת מאיתנו בנפרד. היות וקיימות היום כל כך הרבה אפשרויות שונות, לא מעט אנשים מתחילים להתבלבל ולא בדיוק מבינים מאיפה הכי כדאי להם להתחיל. 

את הבעיה הזו בדיוק, ועוד בעיות רבות נוספות, בא לפתור מתקן המולטי טריינר, שמאפשר לכם לשלב בין כמה וכמה סוגי אימון במקום אחד, מבלי להתרוצץ בכל חדר הכושר ולהמתין בתורים הארוכים שקיימים לכל מתקן ומתקן! 

אז מהו המולטי טריינר המדובר? איך הוא יכול לעזור לשגרת החיים שלכם לקבל אופי ספורטיבי וחטוב? והכי חשוב – איך הוא יכול להפוך אתכם לאנשים ששלמים עם המראה החיצוני שלהם בכל רמ"ח איבריהם? קראו בעמוד זה.

מולטי טריינר ספורטיבו
מולטי טריינר של ספורטיבו

ועכשיו מבצע מטורף! במקום 2590 ₪, רק 1950 ₪ בלבד!

תוכן עניינים:

מוצרים מעולים
0
תוכניות אימון לכל מוצר
0
תשלומים ללא ריבית
0

מהו בכלל מולטי טריינר? אם עוד לא שמעתם עליו – אל תבזבזו עוד רגע אחד

מתקן המולטי טריינר הוא אחד המתקנים שרכשו לעצמם מעמד של כבוד בעולם הכושר והספורט. מדובר כאן על מתקן שלא מתפשר רק על אופציית אימון אחת, אלא מציב בפניכם אפשרויות לאימון ידיים, לאימון רגליים, אימון בטן, אימון גב ועוד, ככה שאין עוד שום סיבה לעבור בין המתקנים שנמצאים בחדר הכושר ולרדוף אחרי הזנב של עצמכם.

עם מתקן המולטי טריינר אתם מוזמנים ליהנות ממגוון סוגי אימון בלי לזוז מהמקום שלכם, פשוט לשנות זווית, לבחור את משקל המשקולות ולצאת לדרך.

למה לבחור דווקא בו עם כל היצע המתקנים שקיים היום?

אין ספק שמתקן המולטי טריינר הוא אחד מבין עוד המון מתקנים שקיימים בעולם הכושר והספורט, ונשאלת השאלה ההגיונית מדוע לבחור דווקא בו. ובכן, מבין אין ספור מתקנים שמציעים אך ורק אפשרות אחת עם פונקציות סטטיות ובלתי גמישות, מתקן המולטי טריינר מקפיד על סטנדרטים הרבה יותר גמישים ומגוונים גם מבחינת איכות האימון, וגם מבחינת אופי האימון.

מתקן המולטי טריינר משמש היום מתאמנים גם ברחבי חדרי הכושר השונים, וגם בבתים של כל אחד מהם בנפרד, ואין ספק שהוא הפך לאהוב ביותר על קהילת המתאמנים הישראלית והעולמית כאחד.

מתקן המולטיטריינר מביא איתו מחירים אטרקטיביים ביותר

בכל דבר שאנחנו עושים בחיים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את הנוסחה של עלות אל מול תועלת. ברגע שאנחנו יודעים מה העלות של מוצר מסויים, גם אם היא נראית לנו כמו עלות גבוהה במיוחד, אנחנו צריכים לחשוב על מה המוצר הזה יכול לתת לנו, ובהתאם להבין האם העלות הולמת את התועלת. במידה וכן – אנחנו יכולים לצאת לדרך עם המוצר ולרכוש אותו בלב שלם.

עיקרון העלות מול תועלת עובד בצורה מצוינת בכל הנוגע למתקן המולטי טריינר. מדובר כאן על מתקן שמביא איתו מחירים אטרקטיביים במיוחד, שכן התועלת שלו היא גבוהה במיוחד. מעוניינים לראות כמה דוגמאות? בבקשה.

להתאמן איך שאתם רוצים בלי שאף אחד מעיר לכם? כבר לא חלום רחוק!

ברגע שאתם רוכשים לעצמכם מולטי טריינר הביתה, אתם מבטיחים לעצמכם 100% של שקט. האימון שתבצעו אצלכם בבית הוא אימון שימצה את כל היכולות הגופניות שלכם בצורה מקסימלית, מבלי שאף אחד עובר על ידכם ואומר לכם לעשות ככה או לעשות אחרת. אין ספק שמדריכי הכושר הם בעלי נוכחות חשובה, אבל ברגע שאתם כבר תופסים את צורת האימון על המולטי טריינר, למה אתם צריכים שיציקו לכם?

עם מולטי טריינר בבית אתם היחידים שנמצאים באיזור, ואתם אלו שמחליטים איך יראה האימון שלכם מתחילתו ועד סופו. כל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט ללמוד את רזי ההפעלה והשימוש במולטי טריינר, ומאותו הרגע אתם מוזמנים לצאת לדרך העצמאית שלכם בכיף.

מולטי טריינר בבית: כן, זה עומד לתפוס מקום

אחד הדברים שחשוב להיות ערוכים אליהם הוא המקום שהמולטי טריינר עומד לתפוס בבית שלכם. מדובר כאן על מוצר גדול יחסית שיתמקם בחלל הכי אינטימי שלכם, ולכן חשוב לתכנן מראש את כל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד: איפה הוא יעמוד בבית, על חשבון מה הוא בא, ומה צריך לפנות מהבית על מנת לסדר לו מקום גדול מספיק. אנחנו ממליצים לראות בנקודה הזו הזדמנות לארגון מחדש של הבית, כי בינינו – קיימים בו לא מעט דברים שאתם כבר ממש לא זקוקים להם.

נוסף על כל אלו, ברגע שתפנו לו מקום ותמקמו אותו בחלל, כבר תוכלו להרגיש כמה הנוכחות שלו היא טבעית, וכנראה שתתחילו לחשוב לעצמכם "למה לא עשיתי את זה קודם?".

הסיבה העיקרית למולטי טריינר ביתי: עצמאות על פני תלות

חדר הכושר הוא אמנם מקום נפלא להתאמן בו, אבל עם כל הכבוד לו, בסופו של דבר אתם לא ממש תלויים רק בעצמכם: טמפרטורת המזגן מקפיאה, המוזיקה הנבחרת לא תמיד עושה לכם כיף באוזן ובנשמה, ולפעמים בדיוק המכשיר שבו רציתם להתאמן, נתפס רגע לפני שהגעתם אליו. התלות הזו הופכת את האימון מכיף למתיש, ואם אתם רוצים שיחזור לכם החשק להתאמן כאן ועכשיו – מולטי טריינר ביתי הוא התשובה המושלמת לכך.

כמה עולה לרכוש מתקן מולטי טריינר חדש?

מתקן מולטיטריינר חדש הוא מתקן שיביא איתו טווח מחירים יחסית גדול, שיכול להתחיל באיזור ה-2,000 ש"ח ולהגיע גם לאיזורים גבוהים יותר של 16,000 ש"ח ויותר. הכל תלוי בצורך שלכם, בכמה אתם מעוניינים להשקיע, ובכמות האימונים שאתם עומדים לבצע עם המולטי טריינר שלכם.

באופן הזה, תוכלו לרכוש מתקני מולטי טריינר במחיר של 2,990 ש"ח או במחיר של 3,200 ש"ח, ואפילו במחירים נמוכים יותר של 1,800 ש"ח ואפילו 1,600 ש"ח – כולם עבור מתקני מולטיטריינר חדשים מהניילון. כאמור, מי מכם שמעוניין להשקיע בגדול במתקן מולטיטריינר חדשני ומתקדם במיוחד, מוזמן להשקיע גם סכומים כפולים ומכופלים עבורו – הכל בהתאם לצורך והרצון האישי שלכם.

מולטי טריינר יד 2 האם זה כדאי?

מתקן המולטי טריינר יכול להגיע בכמה וכמה תצורות, וכמובן שתוכלו גם לבחור האם לרכוש מתקן חדש או מתקן יד 2. באופן עקרוני, רכישה של מולטי טריינר יד 2 היא אפשרית, אולם חשוב לקחת בחשבון שאתם מקבלים כאן מתקן שכבר עבר שימוש על ידי מישהו אחר, כלומר עבר עליו איזשהו תהליך התיישנות שצריך לקחת בחשבון. תהליך ההתיישנות הזה יכול לכלול חלודה חשופה בכל מיני איזורים במתקן המולטי טריינר, שחיקה של החלקים השונים שמפעילים את המולטי טריינר, כסא אימון שריפודו כבר אינו כפי שהיה ועוד.

כמובן שמי שעבורו רכישת המולטי טריינר היא עניין נסיוני, יכול לרכוש מולטי טריינר יד 2 שיוכל להעניק לו טעימה מעולם האימון הזה. במידה והמתקן אכן יהלום את הכישורים והצרכים של המתאמן, הוא יוכל להתקדם גם לרכישת מתקן מולטי טריינר חדש יותר ואיכותי יותר.

ומה המחירים של מתקן מולטי טריינר יד 2?

לעומת המחירים שציינו קודם לכן, כאשר מדברים על מתקן מולטיטריינר יד 2 אנחנו מדברים על מחירים הרבה יותר נוחים, כאשר העיקרון שעובד כאן הוא העיקרון של יותר איכות בפחות כסף. ומה הכוונה? אם על מתקן מולטיטריינר מסוג X תשלמו מחיר של 4,000 ש"ח ברכישת מתקן חדש, ברכישת אותו המתקן מאותו הסוג אך מיד 2 תוכלו לשלם עליו כמחצית ממחירו המקורי, כלומר כ-2,000 ש"ח בלבד. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את החסרונות שציינו קודם לכן בנושא הזה, שכן מדובר על מתקן משומש, היתרון אצלנו שהמחיר של מכשיר חדש – זול יותר ממכשיר משומש של המתחרים!

החלטתי לרכוש מתקן מולטי טריינר – איך בוחרים מבין כל הסוגים?

כשאתם מגיעים למעמד הרכישה של מתקן מולטי טריינר, אתם צריכים לקחת בחשבון כמה וכמה דברים: התקציב שלכם, הצורך שלכם, השימוש שלכם והמקום הפנוי שיש לכם בבית. נתחיל מהנושא של המקום שבו המתקן עומד להיות מוצב: מתקן מולטיטריינר הוא מתקן גדול שתופס לא מעט מקום, ולכן חשוב להבין איפה הוא עומד להיות ממוקם. אם הוא עומד לחסום לכם את כל הבית, כדאי לרכוש מתקן מולטיטריינר קטן וצנוע יותר, שעדיין יוכל לשמש אתכם כהלכה.

מבחינת התקציב, חשוב לקחת בחשבון שמתקן מולטי טריינר מגיע במגוון מחירים משתנים, כמו שראינו קודם לכן. אנחנו מציעים להתכונן עם תקציב מוכן מראש, ולא להגיע מופתעים לרגע הרכישה. ככל שתכוונו את המוכר לתקציב שעליו בניתם מראש, ככה הוא יוכל להציע לכם מגוון אפשרויות שעומדות בתקציב הזה, ולא חורגות ממנו בצורה קיצונית.

צורך ושימוש – עוד שני פרמטרים שיוכלו להשפיע על רכישת מתקן מולטי טריינר

הצורך האישי שלכם הוא חלק קריטי בבחירת מתקן המולטיטריינר הביתי שלכם. אם אתם באדי בילדרים, אנחנו מאמינים שתרצו לרכוש לעצמכם מתקן מולטי טריינר מתקדם ביותר, שמציע לכם מגוון רחב של אפשרויות אימון וטווח משקולות גדול. לעומת זאת, אם אתם מתאמנים שנמצאים בתחילת דרככם, ומנסים להבין האם האימון באמצעות מתקן מולטיטריינר הולם את הכישורים שלכם – גם מתקן מולטיטריינר פשוט יחסית יכול להתאים לכם.

כשמדברים על השימוש במתקן מולטי טריינר, מדברים על תדירות האימונים שלכם. אם אתם יודעים שאתם עומדים להתאמן כמה וכמה פעמים בשבוע ולאורך שעות ארוכות, כדאי שתשקיעו מראש במתקן מולטי טריינר שלא עלול להתפרק אחרי שבועיים של אימון. לעומת זאת, אם אתם מתכננים על אימון חד שבועי של כחצי שעה או שעה בלבד, גם מתקן מולטי טריינר פשוט יחסית יוכל לעמוד בציפיות שלכם.

היתרונות של מולטי טריינר ביתי לעומת החסרונות של מולטי טריינר בחדר הכושר

כאשר אתם מגיעים להחלטה לרכוש מתקן של מולטיטריינר ביתי, אתם בעצם מבינים בעצמכם שיש לו מספר יתרונות אדיר. אם אתם נמצאים רגע לפני ההחלטה, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר ולהבהיר קצת יותר את התמונה. ברגע שאתם הולכים לחדר הכושר, אתם נאלצים להסתפק במתקן מולטי טריינר שעובר אין סוף שימושים. אז נכון, כנראה שחדר הכושר מקפיד על חיטוי המכשירים מפעם לפעם, ואחת לכמה שנים גם מציב מתקן חדש מהניילונים, אבל עד אז אתם מסתפקים במתקן שעשרות אנשים משתמשים בו מדי יום.

נושא ההיגיינה כמו גם נושא השמירה על המתקן הם נושאים שעומדים במרכזה של ההחלטה לרכישת מתקן מולטי טריינר ביתי, וכדאי לקחת אותם בחשבון.

מולטי טריינר ביתי – אתם לא תלויים יותר בשעות הפעילות של חדר הכושר

עוד יתרון גדול של מתקן מולטיטריינר ביתי הוא עצם העובדה שאתם יכולים להתאמן מתי שאתם רק רוצים. נשמע הזוי? אז זהו, שממש לא! כולנו יודעים שעל מנת להתאמן בחדר הכושר, אנחנו צריכים להגיע אליו בשעות הפעילות שלו. היות ושעות הפעילות שלו לפעמים לא ממש מתאימות ללוח הזמנים שלכם בחיי היום יום שלכם, יוצא שאתם משלמים מנוי שאתם כמעט ולא יכולים להשתמש בו. כל זאת עוד לפני שדיברנו על כך שקיימים מכוני כושר שלא פתוחים בימי שישי ושבת – ימים שהם, עבור רוב האנשים, הזמן הפנוי היחיד להתאמן בו.

עם קניית מתקן מולטי טריינר ביתי אתם פותרים את הבעיה הזו, ומאפשרים לעצמכם אימון ביתי בשעות שמתאימות אך ורק לכם. אוהבים להתאמן ב-5:00 בבוקר וחדר הכושר נפתח רק ב-7:00? אין שום בעיה, עם מתקן מולטי טריינר ביתי אתם בהחלט יכולים לעשות זאת. מעדיפים לגשת לאימון ב-00:00 בלילה וחדר הכושר כבר נסגר ב-22:00? גם זה לגמרי אפשרי עבורכם.

"סליחה, הייתי כאן קודם" – אין כל סיבה להמתין בתורים של חדר הכושר

התורים בחדר הכושר למגוון המכשירים עלולים להיות תורים אין סופיים. בסופו של דבר, מדובר על אולם אימונים שמכיל מתקן אחד או שניים מכל סוג, על עשרות מתאמנים שמגיעים להתאמן במקביל. מכאן נוצרים תורים ארוכים שגורמים לכם לבזבז זמן רב על המתנה, ולפעמים מרוב ייאוש אתם כבר מעדיפים לארוז את החפצים שלכם ולחזור הביתה, בלי האימון שעליו חלמתם.

רכישת מתקן מולטי טריינר ביתי הופכת את הבעיה הזו לנחלת העבר. ברגע שהמתקן נמצא אצלכם בבית, אתם לא נתונים לחסדיו של אף אחד אחר, ולא צריכים לקחת מספר בתור הארוך שנוצר בחדר הכושר.

אימון מולטיטריינר בסביבה הביתית שלכם – אין יותר טוב מזה

כולנו מכירים את הטרחה הגדולה שכרוכה בכל הליכה לחדר הכושר: אתם מתלבשים, מכינים לעצמכם תיק עם כל מה שאתם צריכים – גרביים, נעליים, לבנים לאחרי המקלחת, מגבת ועוד, נוסעים לחדר הכושר, מחפשים חנייה (ולא תמיד מוצאים), ועד שאתם כבר מצליחים להגיע לחדר הכושר – אתם מתבשרים שבעוד 10 דקות הוא יינעל. אין דבר מתסכל יותר מזה, לא?

עם מתקן מולטי טריינר ביתי אתם ממש לא צריכים להתמודד עם הדרך רצופת התלאות הזו. ברגע שאתם מתאמנים עם מתקן מולטיטריינר בבית שלכם, אתם מבטיחים לעצמכם אפס התארגנות מראש, ואפשרות לבצע אימון ספונטני בלי להתחשב בלוח הזמנים של אף אחד אחר חוץ מכם. ולגבי נעילת הדלתות – באימון מולטיטריינר ביתי רק אתם אלו שאחראיים עליה, ועל השעה שבה היא תתבצע.

אימון מולטי טריינר ביתי – חורף? קיץ? סתיו? אביב? לכם זה בכלל לא משנה!

יציאה מהבית במזג אוויר שרבי או במזג אוויר גשום וקר היא רעיון שאנחנו כמעט ולא מסוגלים לקבל על עצמנו. בימי הקיץ החמים אנחנו מעדיפים להישאר במזגן הקר שלנו בבית ולהנות מבירה צוננת, ולעומת זאת בימי החורף הקרים אנחנו מעדיפים להישאר אל מול מפזר החום שלנו, ולהתכרבל בסלון מול סדרת טלוויזיה טובה. עם כל אלו – איפה בדיוק יכול להיכנס אימון כושר? ובכן, עם מתקן מולטי טריינר ביתי אתם בהחלט יכולים.

ברגע שאתם רוכשים לעצמכם מתקן מולטי טריינר ביתי, אתם לא תלויים יותר בשום מזג אוויר. בין אם בחוץ משתוללת סערת רוחות וגשמים, ובין אם האוויר עומד והלחות בלתי נסבלת – אתם יכולים להנות מאימון ביתי שישאיר אתכם תחת קורת הגג שלכם, ובתנאים שלכם, ולהישמר מפני כל מזג אוויר. בצורה הזו, תוצאות הכושר שלכם אינן תלויות בשום מזג אוויר.

לאילו תוצאות אפשר להגיע בעזרת אימון מולטי טריינר ביתי?

משום שאימון מולטיטריינר יכול להתבצע בכל כך הרבה דרכים שונות, גם התוצאות שאתם יכולים לקבל הן תוצאות נרחבות מאוד. בעזרת אימון ידיים תוכלו להגיע לפיתוח השרירים, כך גם בעזרת אימון רגליים כמובן. אימוני בטן וגב יוכלו להוביל אתכם לכדי עיצוב וחיטוב, ובסופו של דבר מתקבלת כאן תוצאה של גוף בריא וחטוב הרבה יותר מבעבר.

כמובן שביצוע אימון מולטיטריינר צריך להיות מבוקר, ומשום שאתם מבצעים אותו לבד וללא השגחה – שימו לב להקפיד על חוקי האימון, הכוללים שימוש נכון במתקן, הרמת משקלים שמתאימים ליכולות שלכם, יישור הגב בזמן ביצוע של תרגילי ידיים ועוד.

להמשיך לראות טלוויזיה או להשקיע בגוף שלכם? עם מולטי טריינר אפשר לעשות גם וגם

לא מעט אנשים חושבים שעולם הכושר והספורט בא במטרה למחוק את ההרגלים הישנים שלהם, ולגרום להם להיפרד מתחביבים כמו צפייה בסדרות טלוויזיה או שמיעת מוזיקה, לדוגמה. החשש הזה גורם להם להימנע מביצוע של פעילות גופנית, משום שהם לא מעוניינים שהיא תשתלט על חייהם.

עם אימון מולטי טריינר ביתי אתם ממש לא צריכים לבחור בין כושר לבין תחביבים. בזמן האימון הביתי אתם יכולים להמשיך לצפות בסדרות שאתם הכי אוהבים, או לשמוע את המוזיקה שמדרבנת אתכם לעשייה. בעצם, ההיפך כאן הוא הנכון – במקום שהספורט ישתלט לכם על החיים, הוא דווקא מזמין אתכם לשלב בין התחביבים שלכם לבין השמירה על הבריאות והכושר שלכם. האם יש דבר יותר מושלם מזה? אם אתם שואלים אותנו – התשובה היא ממש לא.

בלי תירוצים – זה הזמן שלכם לבצע אימוני מולטי טריינר שיביאו אתכם לתוצאות

עם כל מה שסיפרנו לכם עד כאן, כל מה שנשאר לכם זה פשוט להתחיל בעשיית הספורט שלכם. אימוני מולטיטריינר הם קלים, זמינים ונגישים יותר מאי פעם, וכל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט להתחיל לבצע אותם. תאמינו לנו – אין סיפוק גדול יותר מזה.

איפה לקנות מתקן מולטי טריינר ביתי?

מתקן מולטי טריינר ביתי נמכר היום בכל מיני מקומות, אך חשוב לבחור את המקום שיוכל להבטיח לכם איכות וסטנדרטים גבוהים של ביצועים. אצלנו בספורטיבו אתם מוזמנים לרכוש מתקני מולטי טריינר מהמתקדמים ביותר בעולם, כאלו שיובילו אתכם לתוצאות בצורה כמה שיותר איכותית ומתקדמת. היכנסו לאתר האינטרנט שלנו או צרו איתנו קשר במספר הטלפון 074-111-1234, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בעיה או בקשה.

שאלות נפוצות

אימון כושר שמתבצע בעזרת מתקן מולטי טריינר הוא אימון מאסיבי שכולל את כל חלקי הגוף השונים, ולכן הוא אהוב כל כך על קהל המתאמנים הישראלי. במקום לעבור בין מתקן למתקן, כל הפעילויות מרוכזות במקום אחד - במתקן המולטי טריינר האגדי.

בהחלט! המכשיר מגיע עם חוברת התקנה (למקרה שתקחו אותו באיסוף עצמי) + תוכניות אימון מפורטות!

  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך האתר עד 6 תשלומים
  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי בטלפון עד 6 תשלומים
  • ניתן לשלם בהעברה בנקאית או במזומן בתיאום טלפוני בלבד

קיימות 3 אפשרויות לקבלת המכשיר:
1. איסוף והרכבה עצמית ממחסני החברה ברמלה, רח' הר חרמון 1 או מרח' ל"א 45, ת"א- ללא תשלום

2.הובלה בלבד עד בית הלקוח (ללא הרכבה) בכל הארץ ב-149 ₪ בלבד! 

המשלוחים שלנו מגיעים בין 5 ל-7 ימי עסקים, ולכל מקום בארץ! (כן, גם אילת)

כן. יש חצי שנה אחריות על המכשיר