מסלול ריצה

אימוני אירובי

ירידה במשקל

הגשמה עצמית

נכנסים לכושר בכיף עם מסלול ריצה ביתי איכותי

אוכלוסיית העולם מתחלקת על פי כל מיני קטגוריות. אם נבודד לרגע את נושא הכושר והספורט, נגלה שאוכלוסיית העולם מתחלקת לשני חלקים עיקריים: האחד – האוכלוסייה שמקפידה על אורח חיים בריא, מבצעת מספר אימונים גבוה בכל שבוע ולא תולה את הכושר שלה במזג האוויר או במשתנים נוספים, ואילו השני – האוכלוסייה שאינה מקפידה על ביצוע של פעילות גופנית מכל סוג, ודואגת להמציא לעצמה כל מיני תירוצים למה לא לעשות היום אימון. 

מסלול ריצה
מסלול ריצה של ספורטיבו

ועכשיו מבצע מטורף! במקום 3290 ₪, רק 2690 ₪ בלבד!

תוכן עניינים:

מוצרים מעולים
0
תוכניות אימון לכל מוצר
0
תשלומים ללא ריבית
0

סקירה קצרה על פונקציות שונות שיש במכשיר מסלול ריצה חשמלי

 • מהירות מקסימלית של מסלול ריצה – זאת המהירות המקסימלית של ריצה שבה תוכלו להתאמן.
 • מידות רצועת הריצה – רצועת הריצה היא הרצועה שעליה רץ המתאמן בריצה.
 • תכונות כלליות – בקטגוריה הזאת נכללים בין השאר מדידת דופק ע”י המכשיר, שליטה דרך ידיות המכשיר, כפתורי שליטה בצג המכשיר.
 • נתונים שונים שמוצגים על צג המכשיר – מהירות, מרחק, זמן, שיפוע, שריפת קלוריות.
 • נתונים כלליים כמו למשל – בולמי זעזועים, יכולת ניוד, משקל מקסימלי של המשתמש.
 • מידע לגבי השיפוע – האם השיפוע חשמלי, מה השיפוע המקסימלי האפשרי עבור המכשיר (למשל שיפוע של 15%).
 • מידות המכשיר במצב פתוח ומידות המכשיר במצב סגור.
 • אביזרי בטיחות כמו מפסק ביטחון ידני.
 • מספרן של תוכניות האימון של מכשיר מסלול ריצה.

מה היתרונות באימון זה?

בין אם אתם משתייכים לחלק הראשון ובין אם אתם משתייכים לחלק השני של האוכלוסיה, בוודאי יצא לכם לשמוע על מסלול ריצה. מסלול ריצה ביתי כבר שנים מלווה מאות אלפי אנשים מסביב לעולם באימונים ביתיים, וחלקם מוצאים בו את המפלט שלהם מכל צרות היום. אם אתם מעוניינים להצטרף למהפכת הכושר של המאה ה-21, מסלול ריצה ביתי הוא בדיוק בשבילכם, אז בואו נבדוק ביחד למה הוא כל כך נמכר ומבוקש!

מדובר באימון שקל להתמיד בו

לא חייבים אפילו לרוץ, אפשר להסתפק בהליכה מהירה ואף רגילה. האפשרות לשנות קצב תעזור לכם להתמיד באימון לאורך זמן וללא כל קושי

ראש יעיל בגוף פעיל

פעילות גופנית היא מקור בלתי נדלה למצב רוח טוב, למוטיבציה גבוהה, לשביעות רצון ולאפקטיביות של הגוף ושל הראש. כשהגוף פעיל הראש יעיל, והמחשבה – בהירה וצלולה.

מפסיקים לרבוץ על הספה מול הטלויזיה

מחקרים רבים מצביעים על הנזקים המרובים הטמונים בישיבה ממושכת, המאמצת את הגב ומרפה את השרירים, מאטה תהליכים מטבוליים ושריפת קלוריות ולכן גם כרוכה בהגברת הסיכוי להשמנת יתר, סוכרת ומחלות לב. זה הזמן לרוץ!

מחירים של מסלול ריצה ביתי

מסלול ריצה ביתי מגיע בכל מיני צורות וסוגים, נמכר על ידי כל מיני יצרנים שונים וכמובן מביא איתו יכולות ואיכויות שונות. המחירים של מסלול ריצה ביתי ישתנו בהתאם לכל הגורמים שפירטנו ובהתאם לגורמים נוספים אחרים, אך כדי שתוכלו לדעת למה פחות או יותר לצפות החלטנו לתת לכם כאן את טווח המחירים הכללי. כאשר מדברים על מסלול ריצה ביתי בסיסי, תוכלו למצוא אותו במחיר מעולה של כ-3,000 ש”ח, ואילו כאשר מדברים מסלול ריצה ביתי מתקדם עם מגוון טכניקות ואפשרויות, המחיר יכול לטפס ולהגיע לאיזור ה-20,000 ש”ח. הכל תלוי בצורך שלכם, ולכן כדאי לקנות מסלול ריצה ביתי רק לאחר שתסכמו עם עצמכם את הצורך האמיתי שלכם.

הכירו את המכשיר שעומד לשנות לכם את החיים

מסלול ריצה ביתי הוא מכשיר שמאפשר לכם לשמור על ביצוע פעולה בסיסית כל כך בחיי היום יום שלכם. בין אם אתם אוהבים ללכת בקצב הליכה איטי ובין אם אתם מעדיפים לרוץ במהירות גבוהה – מסלול ריצה ביתי יכול להעניק לכם את שתי האפשרויות הללו, באמצעות מכשיר דינאמי שיכול להתאים את עצמו אליכם – בהתאם ליכולות והצרכים הספציפיים שלכם. מסלול ריצה ביתי הוא אחד מיני מכשירים אשר מוצעים היום לרכישה עצמאית הביתה, אז למה כדאי לבחור דווקא בו?

פשוט מאוד – רצים!

אז איך אפשר לומר בכזו נחרצות שתקופת התירוצים נגמרה? ובכן, בקלות. מסלול ריצה ביתי מאפשר לכם לבצע את האימון בתוך הבית, מבלי להיות תלויים במה שקורה בחוץ. כולנו יודעים שמזג האוויר החם של מדינת ישראל לא תמיד מאפשר לצאת לאימון, ספונטני או מתוכנן ככל שיהיה, בחוץ, ובימי החורף הגשומים משימת הריצה או ההליכה בחוץ הופכת ללא נעימה ואף בלתי אפשרית.

עם מסלול ריצה ביתי כל הסיבות המוצדקות הללו הופכות לחסרות תוקף. בין אם בחוץ שורר שרב כבד ובין אם גשם בלתי פוסק יורד כבר משעות הבוקר המוקדמות – אתם יכולים להנות מאימון ריצה או הליכה על מסלול ריצה ביתי שזמין לכם בכל רגע, וללא תלות במזג האוויר שבחוץ.

“רציתי ללכת, אבל סגור!” – מסלול ריצה, אתם יכולים להתחיל להיות תלויים אך ורק בעצמכם

אחת הבעיות הבולטות של חדרי הכושר השונים היא שיש להם לוח זמנים משלהם. כן, יש חדרי כושר שנפתחים רק בשעה 10 בבוקר, יש כאלו שסוגרים אותו בשעה 20 בערב, יש מי שסוגר בשבתות ובחגים, ויש גם כאלו שזמני הפתיחה שלהם מתחלקים לפי שעות פתיחה בבוקר, הפסקת צהריים, ופתיחה מחודשת בשעות אחר הצהריים. היות ולוח הזמנים של כל חדר כושר הוא ספציפי כל כך, מתאמנים רבים מוצאים את עצמם מעוניינים להתאמן מצד אחד, אף ללא מענה הולם מצד חדר הכושר מצד שני.

מסלול ריצה ביתי פותר את הבעיה הזו בקלות. עם מסלול ריצה ביתי אתם יכולים להיות אדונים ללוח הזמנים של עצמכם, כך שאם מתאים לכם לעלות על טייץ, גופיה ונעלי ספורט כבר בשעה 5 בבוקר, אתם בהחלט יכולים לעשות זאת, כמו גם אימונים ליליים בשעות המאוחרות. העניין הזה רלוונטי גם כאשר נמצאים ילדים קטנים בבית שהולכים לישון בשעה מוקדמת, שכן מסלול ריצה ביתי יכול להיות מוצב בחדר סגור, כך שהשימוש בו לא יפריע לאף אחד.

להתחיל מבראשית עם מסלול ריצה ביתי

אז כן, אמנם זה נשמע מאוד קל להרים את הכפפה, לקבל את ההחלטה ופשוט להתחיל לרוץ, אבל כולנו יודעים שזה דורש גיוס של כל המאמצים והאנרגיות שלנו. לצד המשימה המורכבת, עם מסלול ריצה ביתי היא הופכת להרבה יותר פשוטה ונעימה, ולמה? פשוט מאוד – ברגע שמסלול ריצה ביתי עומד מול העיניים שלכם, המוטיבציה שלכם תהפוך להיות מוטיבציה חיצונית, ומשם כבר תתפתח גם המוטיבציה הפנימית שלכם להתחיל.

אנשים רבים שכבר נמצאים בכושר שיא בוחרים לשמור עליו באמצעות שימוש במסלול ריצה ביתי, אולם גם מי שיודע שיש לו סיבולת לב ריאה נמוכה יכול לעשות את צעדיו הראשונים בעולם הכושר והספורט באמצעות מסלול ריצה ביתי. אז איך זה קורה?

מסלול ריצה ביתי: יותר מהר? יותר לאט? אל דאגה – אתם שולטים על הקצב

היות ותחילת הדרך היא לא תמיד פשוטה, מסלול ריצה ביתי מעמיד בפניכם את האפשרות לשחק עם קצב הריצה או ההליכה. מי שנמצא בתחילת דרכו יוכל לנסות הליכה איטית, לעבור להליכה מהירה, משם להתקדם לריצה איטית ומפה לעשות קפיצת מדרגה עם ריצה מהירה. עצם האפשרות לשנות את קצב הריצה היא בעצמה סיבה נהדרת להתחיל לרוץ או ללכת על מסלול ריצה ביתי, שכן היא מאפשרת לכם להתאים את הריצה אליכם, ולא את עצמכם לריצה.

“רצתי היום 2 קילומטר ב-15 דקות, עוד יש לאן להשתפר” – הנתונים שמסלול ריצה ביתי משקף לכם

זה נכון שיש היום לא מעט אפליקציות שמאפשרות מדידה של האימון שלכם מבחינת קלוריות ששרפתם, מרחק שאותו עברתם בריצה או הליכה והזמן שלקח לכם, אולם על מנת שתוכלו להשתמש בהן תצטרכו לקחת איתכם את המכשיר הרלוונטי למדידה. הדבר הרבה פעמים מכביד על הריצה ומשבית לכם את אחת הידיים שמחזיקות את המכשיר, ולמעשה העניין הזה יוצר צורת ריצה לא ממש טבעית.

לעומת זאת, מסלול ריצה ביתי מאפשר לכם לקבל את כל נתוני האימון שלכם במרוכז, במקום אחד ומבלי לשאת עליכם שום דבר, כבד או קל ככל שיהיה. מסלול ריצה ביתי גם הוא מודד באופן מלא את מרחק הריצה או ההליכה, את הזמן שלקח לכם לעבור את המרחק הזה, את מספר הקלוריות שנשרפו לאורך האימון וכן את נתוני הדופק שלכם.

מסלול ריצה – כי זה פשוט נוח יותר

הנוחות היא אחד האלמנטים הכי בולטים במסלול ריצה. הריצה בשטח אמנם יכולה להיות נחמדה, אבל אין כמו להתאמן בתנאים שלכם, כשאת החדר מקררת טמפרטורת מזגן נעימה, ואתם לא תלויים בשום דבר שקורה בחוץ.

מסלול ריצה הוא מכשיר כושר שמיועד לכולם – מקטן ועד גדול, והוא מתאים את עצמו לרמת האימון שכל אחד ואחת מכם מסוגלים לבצע. הילד הקטן החליט שמתחשק לו לנסות? כוונו את מהירות המסלול למהירות מינימלית, ואפסו את השיפוע שאולי השתמשתם בו באימון שלכם. המתבגרת שלכם החליטה שמתחשק לה להיכנס לכושר? הסבירו לה איך היא יכולה לאתגר את עצמה קצת יותר, עם מהירות גבוהה ושיפוע. החלטתם שאתם נכנסים לסדרת אימונים אינטנסיבית? המכשיר מלא באפשרויות עבורכם, ולכם רק נותר לבחור מבין כולן.

מסלול ריצה – גדול אבל מתקפל

אחד החששות הגדולים ביותר שנלווים לרכישת מסלול ריצה הביתה הוא החשש שקשור במקום הרב שהוא תופס. כן, מסלול ריצה הוא מכשיר גדול, גם בפני עצמו וגם ביחס למכשירי כושר אחרים, ורבים תוהים האם הוא לא עלול לחסום את כל החלל. התשובה לעניין הזה היא פשוטה מאוד – מסלול ריצה הוא אמנם גדול, אבל הוא מתקפל בצורה זריזה וקלה, כך שלא תרגישו שהוא נמצא בחלל.

לא מעוניינים להתעסק עם קיפול של מסלול ריצה? אל דאגה – גם לזה יש פתרון: פשוט הציבו אותו בחלל פנוי או גדול שנמצא בבית. הסלון, חדר העבודה, חדר הממ”ד ואפילו המרפסת או הגינה – כל אלו יכולים להיות חללים מעולים לצורך העניין הזה.

להגיע לתוצאות בכוחות עצמכם עם מסלול ריצה

אמנם זה נחמד שנמצא על ידכם מדריך כושר שיודע להסביר לכם מה לעשות, איך ומתי, אבל בכל הנוגע למסלול ריצה, הנוכחות של המדריך הזה היא לא ממש הכרחית. כל מה שתצטרכו לעשות על מנת להפוך אימון עם מסלול ריצה לאפקטיבי הוא פשוט, ובכן, לרוץ! אתם יכולים לתכנן בדיוק איך מתאים לכם לרוץ, באיזו מהירות, עם איזה שיפוע ומתי, ובשביל זה אתם ממש לא צריכים אף אחד לידכם.

מסלול ריצה מקצועי – כי לא כדאי להתפשר על הבריאות שלכם

מסלול ריצה מקצועי הוא הא’ ב’ של אימוני כושר, ולמה? אם תחליטו לזלזל בעניין הזה ולרכוש מסלול ריצה שאינו מקצועי מספיק, אתם עלולים למצוא את עצמכם לא רק ללא כל רווח, אלא גם עם הפסד ענק. מסלול ריצה מקצועי אמור להעניק לכפות הרגליים ולברכיים שלכם תחושת נינוחות וקלילות, ולא להוות מוקד לפגיעות חמורות בהן. אנשים רבים מתפשרים עם מסלול ריצה שאינו מקצועי מספיק, ומשלמים על כך ביוקר בהמשך, אז עשו לנו טובה – בחרו נכון.

אם החלטתם לרכוש או להשכיר הליכון, כדאי שהוא יהיה הליכון מקצועי. לצערנו קיימים היום לא מעט דגמים מזוייפים שמנסים להתחקות אחרי המקור, אך עושים זאת לא בהצלחה מרובה. אז נכון, כנראה שהצעת המחיר עבורם תהיה יותר משתלמת, אולם הנזקים שהם עלולים לגרום לכם יעלו לכם בהמשך הרבה יותר ביוקר. לכן, בעת הבחירה שלכם שימו לב שאתם בוחרים בהליכון מקצועי.

הליכון חשמלי

מסלול ריצה חשמלי – מהסוגים הנפוצים ביותר של מסלול ריצה ביתי

מסלול ריצה חשמלי מביא איתו יכולת נהדרת של כ-15 זוויות שיפוע שונות. זוויות השיפוע המשתנות יכולות להפוך את מסלול הריצה או ההליכה שלכם לחוויתי יותר, כך שבמקום לרוץ או ללכת על מישור – תוכלו ליצור לעצמכם שיפוע לריצה או הליכה בעלייה. בין אם תבחרו בזווית שיפוע מתונה ובין אם תבחרו בזווית שיפוע תלולה, תוכלו להנות מאתגרים שהופכים את האימון שלכם לסופר מקצועי וסופר מקדם אתכם מבחינה אישית.

מסלול ריצה מתקפל

מפחדים שמסלול ריצה ביתי יתפוס לכם המון מקום בבית? עם הסוג הבא של מסלול ריצה אתם ממש לא צריכים לחשוש. מסלול ריצה מתקפל הוא האפשרות שלכם להנות מאימונים ביתיים מעולים לצד שמירה על מרחב מחייה נוח שלא פוגם באיכות החיים שלכם. איך זה עובד? פשוט מאוד – פותחים, מתאמנים, מסיימים, מקפלים. זה כל הסיפור.

מסלול ריצה קומפקטי – זה ממש לא חייב לתפוס לכם את כל הבית

גם אם תבחרו לא ללכת על מסלול ריצה מתקפל אלא תעדיפו מסלול ריצה שתמיד יישאר במצבו הקבוע, תוכלו לבחור במסלול ריצה קומפקטי עם מידות אורך ורוחב סבירות שלא יתפסו מקום בחדר. אין כל צורך להביא הביתה מסילת כושר כמו שקיים בחדר הכושר, כזה שתופס את כל המרחב. קנו לעצמכם מסלול ריצה קומפקטי עם מידות נוחות, כך שתוכלו להציב אותו בכל חדר שתבחרו בבית.

מסלול ריצה יד 2 – למי שמעוניין לחסוך כסף אך להנות מתוצאות דומות

קניות יד 2 הופכות עם השנים ליותר ויותר מבוקשות. כן, ההבנה שאין כל צורך במוצרים חדשים מהניילון מביאה אנשים רבים לחסוך אלפי שקלים בשנה, ועדיין להנות מתוצאות מעולות בתחומים השונים. כמו שניתן לרכוש רכב יד 2 או מחשב נייד יד 2, כך גם ניתן לרכוש מסלול ריצה יד 2 במחירים משתלמים שישמרו לכם על הכיס. כמובן שבטרם תרכשו מסלול ריצה יד 2 יש לבדוק היטב שאין בו הפתעות או פגמים שתתקלו בהן במהלך הריצה.

מסלול ריצה ביתי – לא רק לגוף, אלא גם לנפש

אחת מהמוטיבציות הגדולות של אנשים שמשתמשים במסלול ריצה ביתי היא המוטיבציה שקשורה בבריאות הגוף. כן, מסלול ריצה ביתי יכול בהחלט לשפר באופן משמעותי את הבריאות, עם זרימת דם טובה יותר, שיפור סיבולת לב ריאה וכמובן בפיזור אדרנלין בגוף ושריפת קלוריות. כל אלו יכולים להצטבר לכדי השפעות סופר חיוביות על הגוף כמו ירידה במשקל, שמירה על אורח חיים בריא ועוד. מה שכן, לצד העניין הגופני, לא פחות חשוב לזכור את ההשפעות הנפשיות של שימוש במסלול ריצה ביתי.

ברגע שאתם מבצעים אימוני כושר במרחב הכי בטוח שלכם – הבית, אתם יכולים להנות מתחושת נוחות מקסימלית, ולהתאים את האימונים שלכם ללוח הזמנים האישי שלכם, מבלי להתחשב באף אחד. כל אלו הופכים את האימון באמצעות מסלול ריצה ביתי להרבה יותר נגיש ונעים, והנפש שלכם יכולה לזמן לעצמה דקות ארוכות של רוגע, שלווה והתמקדות במשהו אחר שהוא לא השגרה שלנו, שגם ככה מלאה בדברים שמטרידים אותנו. אתם מוזמנים, אם כן, להעניק לעצמכם 100% שלווה עם מסלול ריצה ביתי.

עדיין מתלבטים? קבלו החלטה וצאו לדרך

עם כל הסיבות שפירטנו כאן לאורך הטקסט, אנחנו לא רואים כל סיבה להמשיך ולהתמהמה עם רכישת מסלול ריצה ביתי. קבלו החלטה, צאו לדרך חדשה בחיים שלכם והתחילו להנות מהנאה מקסימלית עם מסלול ריצה ביתי שמתאים לכם כמו כפפה ליד. אז מוכנים? קדימה, לכו על זה בכל הכוח!

קנייה של מסלול ריצה קצת כבדה עליי, האם יש אפשרויות נוספות?

היות וכבר ראינו שהמחירים של מסלול ריצה יכולים להגיע לכדי הוצאה כלכלית כבדה, חלק מהאנשים לא מעוניינים בה. בדיוק בגלל הסיבה הזו השכרת מסלול ריצה היא אלטרנטיבה נהדרת שתוכל לחסוך לכם הרבה כסף. כמה כסף? ובכן, לעומת רכישת מסלול ריצה, השכרת מסלול ריצה עומדת על סכומים של בין 100 ש”ח ל-200 ש”ח בחודש, והיא יכולה לשמש אתכם לכל תקופת זמן שרק תבחרו.

מסלול ריצה ביתי: יותר מהר? יותר לאט? אל דאגה – אתם שולטים על הקצב

היות ותחילת הדרך היא לא תמיד פשוטה, מסלול ריצה ביתי מעמיד בפניכם את האפשרות לשחק עם קצב הריצה או ההליכה. מי שנמצא בתחילת דרכו יוכל לנסות הליכה איטית, לעבור להליכה מהירה, משם להתקדם לריצה איטית ומפה לעשות קפיצת מדרגה עם ריצה מהירה. עצם האפשרות לשנות את קצב הריצה היא בעצמה סיבה נהדרת להתחיל לרוץ או ללכת על מסלול ריצה ביתי, שכן היא מאפשרת לכם להתאים את הריצה אליכם, ולא את עצמכם לריצה.

ההליכה או הריצה בחוץ משעממות אתכם? מסלול ריצה ביתי הוא בול בשבילכם

יש משהו בהליכה או ריצה מחוץ לבית שמלווים בשעמום גדול. לא לכל אחד מאיתנו יש חוף ים צמוד לבית שבו הוא יכול להנות משקיעות מרהיבות בזמן הריצה, ולא לכל אחד יש פארק זמין שקרוב אליו הביתה שבו הוא יכול לרוץ לצד האגם הגדול עם הברבורים. לכן, אנשים רבים נמנעים מלבצע פעילות גופנית בחוץ, כיוון שהיא פשוט משעממת אותם.

עם מסלול ריצה ביתי אתם יכולים להנות מגיוון מקסימלי שיבוא לידי ביטוי גם בשינויי קצב ההליכה או הריצה, גם בשינוי השיפוע של ההליכה או הריצה וגם בצפייה בסרט או סדרה שמעניינים אתכם במהלך הריצה. כן, מסלול ריצה ביתי מתחבר לכל מסך שהוא, וכך אתם מקבלים כאן בעצם אפקט כפול – גם אימון גופני מצד אחד, וגם צפייה והנאה מהפרק שפספסתם אתמול בערב מצד שני.

בשביל מה אני צריך את כל הנתונים האלו?

מסלול ריצה ביתי שמשקף את נתוני האימון שלכם מאפשר לכם לעשות התקדמות מהירה ואפקטיבית מאימון לאימון. באופן הזה, אתם יכולים לדעת מהו קצב השיפור שלכם, האם אתם מבצעים שיפור ובאיזו תדירות, וכן יכולים לשנות את תכניות האימון שלכם בהתאם – לבחור באימונים דומים שישמרו על הרמה שהגעתם אליה, או לבחור באימונים מאתגרים יותר שיקחו את הרמה שלכם אפילו עוד יותר קדימה.

לעומת זאת, מסלול ריצה ביתי מאפשר לכם לקבל את כל נתוני האימון שלכם במרוכז, במקום אחד ומבלי לשאת עליכם שום דבר, כבד או קל ככל שיהיה. מסלול ריצה ביתי גם הוא מודד באופן מלא את מרחק הריצה או ההליכה, את הזמן שלקח לכם לעבור את המרחק הזה, את מספר הקלוריות שנשרפו לאורך האימון וכן את נתוני הדופק שלכם.

 

שאלות נפוצות

אימון על מסלול ריצה עוזר להמרצת קצב זרימת הדם, סיבולת לב ריאה ולשריפת קלוריות. כמובן שאימון בעל עצימות גבוהה יותר - יעבוד חזק יותר על השרירים וישרוף יותר קלוריות. 

בהחלט! המכשיר מגיע עם חוברת התקנה (למקרה שתקחו אותו באיסוף עצמי) + תוכניות אימון מפורטות!

 • ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך האתר עד 12 תשלומים ללא ריבית
 • ניתן לשלם בכרטיס אשראי בטלפון עד 12 תשלומים ללא ריבית 
 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית או במזומן בתיאום טלפוני בלבד

קיימות 2 אפשרויות לקבלת המכשיר:
1. איסוף והרכבה עצמית ממחסני החברה ברח' מוצא 1 ת"א - ללא תשלום

2. הובלה בלבד עד בית הלקוח (ללא הרכבה) בכל הארץ ב-149 ₪ בלבד! 

המשלוחים שלנו מגיעים עד -7 ימי עסקים, ולכל מקום בארץ! (כן, גם אילת)

כן. יש שנה אחריות על המכשיר