מהו מכשיר האליפטיקל?

האליפטיקל

מכשיר האליפטיקל הוא אחד ממכשירי הכושר הטובים ביותר שתוכלו לסגל לעצמכם, שכן באמצעותו ניתן לערוך אימונים אירוביים מהנים במיוחד. ועם זאת, מחטבים במיוחד (למרות שהאימון מרגיש כמו קפיצה על טרמפולינה). באמצעות זאת אתם יכולים בקלות לשרוף קלוריות ולחטב את הגוף, ועל הדרך- גם ליהנות ממנה. מכשיר האליפטיקל מדמה ריצה, וניתן להשכירו או לרכוש אותו, אם חשקה נפשכם בתקופת ניסיון, לתקופה קצובה או בלתי קצובה. בצורה זו ניתן לשמור על תזונה בריאה ואורח חיים נהדר, שיספק לכם אנרגיה לשארית היום.

כאמור, מכשיר האליפטיקל הוא מכשיר כושר המדמה ריצה, כאמור, ומשתמש בהדמיית תנועה. הוא מאפשר שימוש במספר רחב של סוגי אימונים, מרמת מתחילים עד מתקדמים שכן יש אפשרות למגוון אפשרויות אימון. זאת ועוד, למכשיר האליפטיקל צג המאפשר מעקב על זמן השיעור, כמות הקלוריות הנשרפות, אפשרות האימון הנבחרת וכדומה.

מכשיר האליפטיקל מונע על ידי מנוע חשמלי ברובם של המקרים, ובמקרים הפחות נפוצים על ידי דינמו. במקרה שבו ישנו מנוע חשמלי, הוא אחראי בין היתר על שליטה בהתנגדות הדוושות. זאת מתבצע באמצעות שדה מגנטי במסלול הסיבוב.

המכשירים האליפטיים ותיקים מאד בתחום הספורט ומיוצרים כבר משנות התשעים. כמובן, שמאז ועד היום חלו מגוון שכלולים, ואופציות האימון נוספו משמעותית במכשירים. בנוסף לכך, ישנו חיסכון משמעותי בחשמל שהתווסף לשכלול המכשיר, והוא מאפשר להורדה של תצרוכת החשמל. כך למשל, המכשיר האליפטי מאתחל את תצוגת המכשיר לאחר תנועת הדוושות וחשמל.