3 טיפים לאימון אליפטיקל שישנו לכם את החיים

מכשיר האליפטיקל הוא אחד המכשירים הכי מגניבים שקיימים בעולם הספורט היום. תוכלו למצוא את המכשיר המופלא הזה גם בחדרי הכושר, גם בחנויות הכושר והספורט לרכישה לשימוש ביתי, ואפילו בפארקים הציבוריים שמציעים מתקני ספורט שונים – בגרסה הנייחת והפחות משוכללת שלו. היות והאליפטיקל הוא מכשיר אימון מצוין שניתן לנצל בכמה וכמה דרכים שונות, הכנו לכם כאן 3 טיפים לאימון אליפטיקל מושלם שיקח אתכם לקצה, במובן החיובי כמובן.

אימון אליפטיקל טוב מתחיל בגיוון

לא מעט אנשים מנצלים את מכשיר אליפטיקל לכדי סוג אימון אחד בלבד, אבל כדאי לדעת שהמכשיר הזה מסוגל לספק הרבה יותר סוגים של אימונים. מעבר לגיוון שחשוב לכם, כדי ששום אימון לא יראה דומה לאימון אחר, גיוון באימונים יכול לגרום לכם לעבוד על כמה וכמה איזורים שונים בגוף, ולהגיע לתוצאות נפלאות.

אימון אליפטיקל יכול לבוא לידי ביטוי בריצה או על ידי טיפוס מדרגות, למשל, ולעבוד עם משתנים רבים של שיפוע, יציבות, חוסר שימוש בידיות ועוד. ככל שתגוונו יותר, ככה תתחילו להרגיש שהגוף שלכם עובד טוב יותר וחזק יותר.

השתמשו במדדים האישיים שלכם – תוכלו להסיק מהם מסקנות נפלאות להמשך

היום כל מכשיר אליפטיקל כמעט מכיל אפשרויות שונות של מדידת נתונים. בין הפקת נתונים כמו קצב עבודה, מרחק שעבר במשך האימון, כמות קלוריות שנשרפו, זמן עבודה, דופק ועוד, תוכלו להסיק לעצמכם מסקנות לאימונים הבאים. ככל שתדעו מה אתם עושים בכל אימון, ככה תוכלו להבטיח שהאימון הבא יוכל לקחת אתכם אפילו עוד לקצה, ולשפר את היכולות הגופניות שלכם בצורה משמעותית מאוד. בסופו של דבר, אימון אליפטיקל נועד לשפר אתכם, ואם תוכלו להפוך אותו גם לחוויה וגם ללמידה – תוכלו להרוויח כאן פעמיים.

מוזיקה טובה באוזניים היא מה שהופך אימון אליפטיקל לקצבי ומעולה

אימון אליפטיקל, כאמור, יכול להיות אימון מגוון מאוד, ולכן כדאי להצמיד לכל אחד מסוגי האימונים גם מוזיקה שתתאים לו. ארגנו לעצמכם מבעוד מועד רשימות מוזיקה מדרבנות, שכוללות שירים שאתם אוהבים שגורמים לכם לזוז בקצב טוב, ותראו שאימון של שעה מרגיש כמו אימון של דקות ספורות.

האפקט הזה נהדר גם להרגשה שלכם, אך גם לשמירה על קצב אחיד בזמן האימון – דבר שהוא לא פחות חשוב עבורכם.

אימון אליפטיקל עם המוצרים של ספורטיבו – ככה מגיעים היום לתוצאות

אנחנו בספורטיבו חושבים בראש ובראשונה עליכם, ומה יכול לעשות לכם טוב. מהסיבה הזו אספנו עבורכם מתקני אליפטיקל באיכות הגבוהה ביותר, שעומדים בסטנדרטים הכי גבוהים של יוקרה ותוצאות. עם מתקני האליפטיקל שתרכשו אצלנו, תוכלו ליישם את כל הטיפים שנתנו לכם כאן, ולהנות מאימונים שיובילו אתכם לתוצאות שלא העזתם אפילו לדמיין.

אנחנו מזמינים אתכם לבחור מבין מתקני האליפטיקל השונים שאספנו עבורכם, ולהתחיל להנות מאימונים ביתיים ברמה אחרת לגמרי. תהנו!