3 טיפים לאימון הליכון חשמלי ברמה שלא הכרתם

אחד המתקנים הנפוצים ביותר בעולם הכושר הוא ההליכון החשמלי, ורבים מקדישים לו שעות רבות של אימון לאורך השבוע. שעות האימון האלו יכולות להיות מנוצלות בכמה וכמה דרכים, כאשר כל אחד מהמתאמנים יכול להתאים לעצמו תכניות אישיות, וללמוד מהנתונים האישיים שלו דברים חשובים. כדי שתוכלו לנצל אימון הליכון חשמלי בצורה המקסימלית ועל הצד הטוב ביותר, הכנו לכם כאן כמה טיפים שממש לא כדאי לדלג עליהם.

אימון הליכון חשמלי – גם לכיף, אבל גם לעבודה קשה ומאומצת

אימון הליכון חשמלי נתפס בעיני רבים כמקום שבו אפשר להירגע וללכת בקצב איטי, אבל תנו לנו לספר לכם סוד קטן – הוא לא ממש נועד לזה. אז נכון, אולי כיף להרפות את השרירים בהליכה נעימה, או להשתמש באימון הליכון חשמלי כדי לקדם הליכי פיזיותרפיה שונים, אבל אם אתם בריאים ומעוניינים לשפר את הכושר הגופני שלכם – תתחילו לרוץ!

בזמן אימון הליכון חשמלי תוכלו לנווט בין מהירויות גבוהות לבין מהירויות נמוכות יותר, ככה שתוכלו ליצור אימונים של דקת ריצה על 6 דקות הליכה, 2 דקות ריצה על 4 דקות הליכה, וככה להמשיך בסבב עד שהגלגל יתהפך, ותמצאו את עצמכם רצים במשך 6 דקות והולכים במשך דקה אחת בלבד. מישהו ביקש סיבולת לב ריאה ולא קיבל? אימון הליכון חשמלי הוא בדיוק המקום לזה.

לרוץ זה נחמד, אבל מה עם קצת אתגר?

אימון הליכון חשמלי יכול להיות אימון ריצה סטנדרטי, אבל כל היופי מתחיל כאשר מתחילים "לשחק" עם ההגדרות המתקדמות של המתקן המעולה הזה. אולי אתם רצים הכי טוב בעולם, אבל איך אתם בעליות?

הנחו את המכשיר לתפוס שיפוע של זווית מסוימת, ככה שהריצה שלכם תהיה הרבה יותר מאתגרת ומאומצת. כמובן שאנחנו לא רוצים שתחרגו מקצה גבול היכולת שלכם, אבל אנחנו מאמינים שאתם יכולים לשפר את היכולות שלכם בקלות, עם שיפוע קטן.

העיפו מבט על המדדים שלכם תוך כדי הריצה

בזמן אימון הליכון חשמלי תוכלו למדוד את המדדים האישיים שלכם, כמו מהירות הריצה, קצב הלב המשתנה שלכם, מספר הקילומטרים שעברתם בזמן הריצה ועוד. כל אלו יוכלו לשמש אתכם לכדי למידה מאימון לאימון, ככה שתוכלו להבחין באופן בולט וניכר בתוצאות שלכם מפעם לפעם. בצורה הזו, תוכלו להתמיד בצמיחת הכושר הגופני שלכם, ולבצע בקרה על הדרך הספורטיבית שאותה אתם עוברים.

הפתרון הנכון לכולם: אימון הליכון חשמלי עם המתקנים של ספורטיבו

כדי להצליח ולהנות מכל היתרונות והטיפים האלו, אנחנו מציעים לכם להמשיך ולגלוש באתר שלנו, ולבחור לכם מבין מתקני הכושר השונים. בין אם תבחרו באימון הליכון חשמלי או בכל אימון אחר, אנחנו מבטיחים לכם שהחוויה שלכם מובטחת, ושאתם בדרך להפוך לספורטאי על ממש בעתיד הקרוב. שיהיה המון בהצלחה ותהנו!